Kandidatė į socialinės apsaugos ir darbo ministres Algimanta Pabedinskienė nebuvo linkusi komentuoti susitikimo su Prezidente

Kandidatė į socialinės apsaugos ir darbo ministres Algimanta Pabedinskienė nebuvo linkusi komentuoti susitikimo su Prezidente

Kandidatė į socialinės apsaugos ir darbo ministres Algimanta Pabedinskienė nebuvo linkusi komentuoti susitikimo su Prezidente Dalia Grybauskaitė, tik paminėjo, jog tai buvo dalykinis pokalbis apie socialines problemas.

"Puikus, dalykinis pokalbis apie socialines problemas tiek Europoje, tiek Lietuvoje (...). Aš manau, kadangi atstovauju ir verslui, ir jaunimui, tai šios dvi sritys tikrai labai susijusios su socialine politika", - trečiadienį po susitikimo su šalies vadove, į kurį atvyko 15 minučių anksčiau, sakė ji.

Paklausta, ar mano įtikusi D. Grybauskaitei, A. Pabedinskienė atsakė, jog tai pati Prezidentė ir nuspręs.

Trečiadienį po pietų šalies vadovė yra numačiusi susitikimą ir su kandidatu į švietimo ir mokslo ministrus Dainiumi Pavalkiu.

Anksčiau Darbo partijos Švietimo ir mokslo bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoms vadovauti siūlytų Virginijos Baltraitienės ir Loretos Graužinienės kandidatūras atmetė Prezidentė, ir pirmadienį A. Butkevičius teikė Vyriausybę be dviejų ministrų.

A. Butkevičius Seime Vyriausybės programą pristatė antradienį.

Planuojama, kad Seimas ketvirtadienį balsuos dėl Vyriausybės programos.

Nauja Vyriausybė gauna įgaliojimus veikti, kai Seimas posėdyje dalyvaujančių Seimo narių balsų dauguma pritaria jos programai.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder