Premjeras vyksta darbo vizito į Baku
Premjeras vyksta darbo vizito į Baku

Premjeras Algirdas Butkevičius išvyksta darbo vizito į Azerbaidžano sostinę Baku.

Baku mieste, bendradarbiaujant Azerbaidžano ekonomikos plėtros ministerijai ir Azerbaidžano eksporto ir investicijų skatinimo fondui (AZPROMO) vyks Azerbaidžano-Lietuvos verslo forumas. Balandžio 6-8 dienomis Baku taip pat vyks Pasaulio ekonomikos forumas. Renginyje bus aptariamos Pietų Kaukazo ir Vidurio Azijos ekonominės integracijos perspektyvos ir galima jų įtaka regionui ateityje.

Verslo forume dalyvaus Lietuvos verslininkai, atstovaujantys finansų, statybos sektoriams, švietimo, informacinių technologijų, atnaujinamų energijos šaltinių, aplinkosaugos automobilių pervežimų, logistikos sferoms, taip pat Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos (LEZ) atstovai.

Pirmadienį Ministras Pirmininkas dalyvaus darbo pusryčiuose su Lietuvos verslo konfederacijos atstovais, dalyvaus Pasaulio ekonomikos forumo atidarymo sesijoje tema "Pietų Kaukazo ir Vidurio Azijos vizijos".

Darbotvarkėje numatytas Lietuvos Vyriausybės vadovo susitikimas su Kazachstano ministro pirmininko pirmuoju pavaduotoju, Kazachstano regioninės plėtros ministru Bakytžanu Sagintajevu. A. Butkevičius, be kita ko, susitiks su Pasaulio ekonomikos forumo pirmininku ir jo įkūrėju Klausu Švabu (Klaus Schwab), dalyvaus forumo uždarymo vakarienėje.

Lietuvos ir Azerbaidžano prekyba pernai sudarė 24 mln. JAV dolerių ir buvo 4,15 proc. mažesnė negu 2011 m.

Sidebar placeholder