Gargžduose viešėjo pedagogų iš užsienio delegacija

Gargžduose viešėjo pedagogų iš užsienio delegacija

Klaipėdos rajono savivaldybėje viešėjo būrys svečių iš įvairių užsienio šalių,  kurie į Gargždus atvyko pagal „Erasmus+“ mokytojų mainų programą. Susitikimo metu pristatytas Klaipėdos rajonas, aptartos švietimo aktualijos, aplinkosaugos svarba.

Rugsėjo 20–24 dienomis 14 mokytojų iš Graikijos, Italijos, Ispanijos, Kroatijos ir Rumunijos svečiavosi Gargždų „Minijos“ progimnazijoje.

Pedagogai dalijosi darbo patirtimi globaliojo švietimo įgyvendinimo klausimais ugdymo įstaigose bei aptarė darbo metodus ir būdus, kaip ugdyti mokinių atsakingą požiūrį į tvarią aplinką.

Savivaldybėje pedagogus sutiko ir gerų įspūdžių linkėjo Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas.

Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius akcentavo, kad labai svarbu pasimokyti vieniems iš kitų, nes priklausome vienai didelei šeimai – Europos Sąjungai.

Jis vylėsi, kad Lietuvoje artimiausius metus aplinkosaugai bus skiriamas didelis dėmesys, nes Europos Komisijos narys Virginijus Sinkevičius paskirtas atsakingu už aplinką ir vandenynus.

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Deimantė Grubliauskytė susirinkusiesiems papasakojo apie Klaipėdos rajoną, Savivaldybės planuojamus ir įgyvendinamus projektus, švietimo situaciją.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder