Neringa pradeda naują vasaros sezoną

Neringa pradeda naują vasaros sezoną

Šį savaitgalį, gegužės 28-30 dienomis Nida kviečia į sezono atidarymo šventę. Šiemet vasarą skelbs bardai, šeštadienį bardų skverelyje šalia Vytauto Kernagio skulptūros surengsiantys koncertą jo atminimui. Tradiciškai Nidos svečiai bus kviečiami į žuvies turgų Preiloje ir didįjį Nidos festivalio koncertą "Benai, plaukiam į Nidą!"

Šia švente skelbiama aktyvaus turizmo sezono pradžia Neringoje - pristatomos sezono naujienos, kurorto svečiai, turistai ir gyventojai kviečiami pažinti juos supančią aplinką, keliauti, dalyvauti kultūriniuose, sveikatinimo, sporto renginiuose ar tiesiog ramiai pailsėti Kuršių nerijoje.

Šventės metu visose Neringos gyvenvietėse vyks daug įvairaus pobūdžio renginių, kuriuos vainikuos vakariniai koncertai, vykstantys šalia Kuršių marių - Nidos uosto teritorijoje.

Pasak sezono atidarymo vieno iš organizatorių - Neringos savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjo Narūno Lendraičio, šiandien, penktadienį, sezoną pradės fotomenininko Sauliaus Paukščio parodos "Jūros žmonės" atidarymas Nidos kultūros ir informacijos centre, o vakare įvyks sezono atidarymo šventės didysis koncertas.

Šeštadienį visuomenei bus pristatytas projektas "Atrask Kuršių neriją su Škoda". Jo metu prie Neringos sporto mokyklos bus atidarytos stacionarios orientavimosi trasos.
Edukacinės programos vaikams ir jaunimui "Kultūros paveldo mokykla"  metu, bus pasakojama apie Kuršmarių burvalčių vėtrunges, jų paskirtį, vėtrungių meistras išmokys jas pasigaminti patiems. Visa tai vyks Neringos istorijos muziejuje.

16 val. bardų skvere - Užupio Respublikos ambasados atidarymo ceremonija ir bardų koncertas skirtas V. Kernagiui atminti. Dalyvauja: K. Smoriginas, O. Ditkovskis, A. Kulikauskas, S. Bareikis, "Atika" ir kt.

Neringos savivaldybė kviečia visus turinčius laivą ar laivelį, katerį ar jachtą,  kurėną ar valtį, ar tiesiog mylinčius buriavimą, plaukiojimą ir vandenį, gegužės 29 d. 19 val. dalyvauti Nidos laivų parade ir Kuršių mariose pasitikti vasarą.

Šiemet sezono atidarymą Nidoje organizuoja ne tik Kultūros skyrius bet ir VšĮ "Zuzi muzika".

Sidebar placeholder