Pasaulinę širdies dieną paminėjo dviračių žygiu

Pasaulinę širdies dieną paminėjo dviračių žygiu

Šeštadienį – pasaulinę širdies dieną – Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai surengė sveikatingumo žygį dviračiais ir pakvietė prie jų prisijungti miestiečius. Teigiama, kad žmogaus organizmo "varikliui" važinėjimas dviračiu yra itin naudingas.

Prie ligoninės ryte startavusio žygio maršrutas nusidriekė per visą miestą ir finišavo ties prekybos centru BIG. Jame dalyvavo kelios dešimtys žmonių, dauguma – ligoninės kardiologijos ir kardiochirurgijos bei kitų skyrių medikai.

Širdies dieną jie taip mini jau ne pirmus metus. Pasak vienos iš žygio organizatorių I kardiologijos skyriaus vedėjos Dalios Jarašūnienės, medikai aktyvūs ne tik tokių renginių metu, bet ir kasdieniame gyvenime – kai kurie dviračiu važiuoja į darbą.

„Tai yra geriausias fizinis aktyvumas širdžiai“, - aiškino medikė.

Norint išvengti šidies ligų, specialistai taip pat pataria nutraukti pasyvų gyvenimą, kuo daugiau judėti, pasakyti ne rūkymui bei propaguoti sveiką gyvenseną.

Sekmadienį širdies diena bus minima ir Kretingoje, Rotušės aikštėje, kurioje bus surengtas koncertas, vyks kitos atrakcijos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder