Supuvę langai krenta vaikams ant galvų

Supuvę langai krenta vaikams ant galvų

Nei ant vaikų galvų krentantys langų rėmai, nei dūžtantys stiklai nejaudina uostamiesčio biurokratų. Jie nesirengia skirti pinigų supuvusiams langams pakeisti, o lyg užsukti kartoja tuos pačius žodžius: "Jei surinksime viršplaninių lėšų".

Šios savaitės pradžioje, Klaipėdos vaikų lopšelio-darželio "Dobilėlis" patalpose iškrito ir sudužo lango orlaidės rėmas. Tuo metu grupėje žaidė devyni 5-6 metų amžiaus vaikai.

Darželio direktorės Armidos Baltrušaitienės teigimu, šioje ugdymo įstaigoje visi langų rėmai yra supuvę ir jų neįmanoma suremontuoti. Tačiau darželio steigėjas, Klaipėdos miesto savivaldybė, artimiausiu metu lėšų langams pakeisti skirti neketina.

"Jau kelis kartus kreipėmės į savivaldybę su prašymais kuo skubiau pakeisti langus. Paskutiniąjame atsakyme rašoma, kad galbūt finansavimą pavyks gauti, kai bus perskirstytas biudžetas, ir tik tuomet, jei jame bus surinkta daugiau lėšų nei planuota. O tai, geriausiu atveju, bus birželio mėnesį", - apgailestavo darželio vadovė.

Ji paaiškino, kad lango rėmas iškrito iškritus medvaržčiams iš vyrių.

"Vaikai labai išsigando. Dabar jie nebedrįsta net artintis prie lango. Pasiunčiau stalių, kad patikrintų ir kitų langų rėmus. Jis kai kuriuos vėl prikala, tačiau mediena yra supuvusi, rėmai deformavosi, tad nelaimės galime laukti bet kurią akimirką", - sielojosi direktorė.

Apie supuvusius šio vaikų lopšelio-darželio langus "Vakarų ekspresas" jau rašė.

Tąkart miesto politikams dėl abejingumo priekaištus žėrė šios ugdymo įstaigos tėvų atstovė Ligita Girskienė. "Gerbiamieji, pažiūrėkite, kokiuose darželiuose ugdomi mūsų vaikai. Nepakanka to, kad tik sužinojus, jog laukiesi, reikia užrašyti dar negimusį kūdikį į vaikų darželį, tačiau vaikai ugdomi higienos normų neatitinkančiomis ir pavojų jų saugumui keliančiomis sąlygomis", - su ašaromis akyse priekaištavo L. Girskienė.

Sidebar placeholder