Turgavietėje tualetą atstoja mėšlynas

Turgavietėje tualetą atstoja mėšlynas

Uždarius viešąjį tualetą šalia senosios turgavietės, Klaipėdoje kai kurie žmonės vis tiek mina taką į jo pusę. Todėl vieta šalia raudonų plytų statinio tapo išviete po atviru dangumi. Turgaus vadovė teigia, kad tai - ne tualetų, o kultūros stokos pasekmė.

Nedidelę teritoriją tarp tualeto ir Galinio Pylimo gatvę skiriančios tvoros vietos prekiautojai vadina mėšlynu, "pekla", apibūdina kitais epitetais, kurių laikraštyje spausdinti nederėtų.

Kad patvoriu naudojamasi gana intensyviai, įrodo ir palei tualetą ten pramintas takas, kuriuo žengti reikia labai apdairiai, be to, reikėtų respiratoriaus.

"Kartą reikalas prispaudė pirkėją ir žmonės jai nurodė tą mėšlyną. Ji paslydo ir įkrito į tą "kisielių", neatsikėlė. Atvyko medikai, bandė ją kelti, patys išmatose išsimaudė. Norėtumėme, kad ten įkristų koks užsienietis. Turgaus direktorė ir kontrolierės turi atskirą tualetą, o kur kitiems dėtis?" - piktinosi neprisistatęs asmuo, apie problemą pranešęs trumpąja SMS žinute.

Anot jo, anksčiau tualetas veikė, norint juo pasinaudoti, tekdavo sumokėti 70 centų, tačiau savivaldybės įmonės "Senasis turgus" vadovybė nusprendė jį uždaryti - esą neapsimoka.

"Uždarė, ir viskas. Žmonės iš įpročio į tą pusę eina, bet tualetas neveikia. Tai ir daro už kampo. Jeigu prisireikia mums, einame į greta esantį barą, už paslaugą po litą sumokame. Į paviljoną mūsų neįleidžia. Tikra netvarka", - pasakojo viena iš prekeivių.

Turgavietės vadovybė patvirtino, kad tualetas šiuo metu neveikia, tačiau esą tik laikinai.

"Tualetą uždarėme žiemos pradžioje - tiesiog neapsimoka ekonomiškai. Beje, anksti temstant, nejauku darbuotojams - vaikšto čia visokie narkomanai. Vasarą ir vėl atidarysime", - sakė SĮ "Senasis turgus" direktorė Ramutė Kubilienė.

Ji nesutinka su priekaištais, kad laikinai uždarius šį tualetą turgavietėje kitų neliko.

"Veikia mėsos paviljone, kainuoja tiek pat, 70 centų. Yra skelbimas, informuojantis apie tai, kas nori - tas randa. Esamų tualetų tikrai užtenka, eilių prie jų nėra. Apskritai, miesto mastu, turguje tualetų yra tikrai nemažai", - pasakojo R. Kubilienė.

Direktorės teigimu, patvoriu buvo naudojamasi visą laiką, net ir veikiant tualetui.

"Yra tokia kategorija žmonių, vidury dienos ten eina, ypač vyrai - teko net kelis užklupti, sugėdinti. Jiems ne tualetų, o kultūros trūksta", - teigė turgavietės vadovė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder