Ginkluoti vyrai atakavo Irano parlamentą ir ajatolos Chomeinio mauzoliejų

Ginkluoti vyrai atakavo Irano parlamentą ir ajatolos Chomeinio mauzoliejų

Trečiadienio rytą užpuolikai atakavo Irano parlamentą ir šaudė už kelių kilometrų į pietus nuo sostinės Teherano esančiame ajatolos Chomeinio (Khomeini) mauzoliejuje, žuvo septyni žmonės, informuoja naujienų agentūra „Reuters“.

Naujienų agentūra „Tasmin“ skelbė apie nepatvirtintus pranešimus, neva užpuolikai parlamento viduje keturis žmones paėmė įkaitais.

Valstybinei televizijai vienas parlamentaras sakė, kad užpuolimą Teherano centre vykdė trys užpuolikai - vienas su pistoletu ir du su šturmo šautuvais „AK-47“.

Remiantis naujienų agentūros ISNA pranešimais, kitas parlamentaras teigė, kad užpuolikus apsupo saugumo pajėgos ir buvo uždarytos visos į parlamento pastatą vedančios durys. Užpuolikai nužudė septynis žmones ir kelis kitus sužeidė.

„Kai prasidėjo šaudynės, buvau parlamente. Visi buvo sukrėsti ir išsigandę. Mačiau du, kaip pakliūva, šaudančius vyrus“, - sakė įvykio vietoje buvęs žurnalistas.

Maždaug po pusvalandžio šaudynės prasidėjo ir ajatolos Chomeinio mauzoliejuje, sužeisti keli visuomenės nariai. Anot agentūros IRNA, užpuolikas šaudė į žmones, o paskui susisprogdino.

Irano televizija teigia, kad parlamento darbas jau yra tęsiamas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder