Karantino metu smagi atrakcija - sportas savo namų balkonuose

Karantino metu smagi atrakcija - sportas savo namų balkonuose

Klaipėdiečiai pavargo nuo karantino ir pasyvaus sėdėjimo namuose prie TV ekranų ar kompiuterių bei yra išsiilgę sporto, aktyvaus laisvalaikio ir judesio. Tą įrodo mūsų miesto aktyvių trenerių suorganizuota įdomi atrakcija - sportas skambant linksmai muzikai savo butų balkonuose.

Šįkart buvo pasirinktas Dragūnų kvartalas, kadangi ten gana dideli stikliniai balkonai, tad yra puikios sąlygos tokiai atrakcijai.

Tarp namų lauke buvo pastatytos dvi garso kalonėlės, grojo nuotaikinga muzika, o balkonuose esantiems žmonėms pratimų atlikimo techniką demonstravo ir visus užvesti bandė žinoma Klaipėdos zumbos ir kitų sveikatingumo treniruočių trenerė Sigita Laurinaitienė su savo komanda.

SU MUZIKA. Kad sportuoti būtų linksmiau, prie automobilio akomuliatoriaus buvo prijungtos dvi garso kolonėlės, skambėjo nuotaikinga muzika, treneriai pratimus ir užduotis gyventojams komentavo per mikrofoną.

"Tik nesakykite, kad kažkas yra neįmanoma. Su tokia trenere kaip Sigita Laurinaitiene galima sugalvot beprotiškiausių idėjų, ir ji įgyvendins jas tobulai. Ačiū Valdui Daujotui už garsą ir partneriams - nerealiesiems "Amicus Certus".

Sportuojančiųjų balkonuose netrūko ir sulaukėme daugubės žinučių: "Norim dar."


BALKONUOSE. Štai taip Dragūnų kvartalo gyventojai judėjo savo namų balkonuose. Sportavo ne tik tėveliai, bet įsiliejo ir jų vaikai, ir net seneliai.


Pažįstami man ir treneriams siuntė vaizdo įrašus iš šio renginio. Kai juos pamatėme, maloniai nustebome. Tokio susidomėjimo net nesitikėjome", - pabrėžė viena iš šios idėjos autorių ir renginio organizatorių sveikatingumo studijos "Ginsvė" vadovė Daiva Palubinskaitė.

Anot jos, tokių ir panašių atrakcijų būtų galima sugalvoti ir daugiau.

"Šįkart pasirinktas Dragūnų kvartalas, kitą kartą galima būtų eiti ir į kitus rajonus bei taip išjudinti klaipėdiečius. Viskas vyksta saugiai ir laikantis rekomendacijų - treneriai rodo pratimus, laikydamiesi atstumų lauke, o žmonės su šeimomis - tėvai, vaikai ir net seneliai - saugiai sportuoja savo balkonuose", - pasidžiaugė D. Palubinskaitė.

ŠAUNUOLĖ. Treniruotę vedė ir Dragūnų kvartalo gyventojus bandė išjudinti žinoma Klaipėdos zumbos ir kitų sveikatingumo treniruočių trenerė Sigita Laurinaitienė.

 

 

Sidebar placeholder