"Atlanto" varžybose - priepuolis

"Atlanto" varžybose - priepuolis

Šeštadienį Klaipėdos centriniame stadione vykusių Lietuvos futbolo A lygos rungtynių pradžia tarp Klaipėdos "Atlanto" ir Šiaulių "Šiaulių" privertė sukrusti ne tik uostamiesčio klubo prezidentą Vacį Lekevičių, bet ir visus futbolo sirgalius - netikėtai 7-ąją rungtynių minutę ant vejos išsitiesė ir purtytis pradėjo "Atlanto" ekipos žaidėjas Valdas Žalneravičius.

Futbolininkas po kelių sekundžių atsigavo bei, padedamas komandos draugų ir gydytojo, sugebėjo nueiti iki atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau netrukus buvo išgabentas į ligoninę.

Medikai, peršvietę žaidėjui galvą, nieko pavojingo neįžvelgė (buvo svarstoma, ar tik sportininkui netrūko kraujagyslė). Visgi, manoma, kad žaidėjas patyrė epilepsijos priepuolį.

Gydytojai žaidėją paleido iš ligoninės, tačiau uždraudė mažiausiai savaitę sportuoti. Po savaitės bus atliekami pakartotiniai testai ir nuspręsta, ar V. Žalneravičius apskritai gali tęsti profesionalaus sportininko karjerą.

Nors komandos draugo bėda išmušė atlantiečius iš vėžių, tačiau jie rungtynes tęsė ir užsispyrusiai kovojo iki galo.

Visgi, pritrūko sėkmės - pralaimėta šiauliečiams rezultatu 0:2 (0:1).

Nugalėtojams įvarčius pelnė Paulius Janušauskas (45 min.) ir Robertas Vėževičius (68).
Kitose rungtynėse Gargždų "Banga" namuose 3:0 (1:0) nugalėjo Tauragės "Tauro" ekipą.

Gargždų komandoje pasižymėjo Andrius Lipskis (7), Mikas Kura (80) ir Mantas Gudauskas (90).

 

"Suspaudė širdį"

Vacys LEKEVIČIUS, "Atlanto" klubo prezidentas

Išvydęs ant žemės gulintį, o vėliau ir be gyvybės ženklų Valdą Žalneravičių, labai sunerimau. Tiesiog suspaudė širdį. Iškart į galvą toptelėjo mintis: nejau vėl pasikartojo pavasario nelaimė, kuomet Gargžduose per rungtynes žuvo futbolininkas (kovo mėnesį Gargžduose per Klaipėdos rajono senjorų salės futbolo pirmenybes suklupo 1972 m. gimęs gargždiškis Vilmantas M. Netrukus atvykę Gargždų Greitosios medicininės pagalbos darbuotojai žaidėją dar bandė gaivinti, tačiau vyras mirė, - aut. past.). Kai išvydau, kad Valdas juda, gerokai atsikvėpiau. Tarsi vėl nušvito dangus.  
Apie komandos žaidimą galiu atsiliepti tik teigiamai, žaidimas buvo apylygis, tačiau mums pritrūko šiek tiek sėkmės. Su tokiu komandos biudžetu mes demonstruojame aukšto lygio futbolą ir aš tuo džiaugiuosi. 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder