„Banga“ pristato pirmąjį naujoką

„Banga“ pristato pirmąjį naujoką

2021 metų sezone „Bangos“ marškinėlius apsivilks dvidešimt dviejų metų Ernestas Stočkūnas.

Krašto gynėjo ir saugo pozicijose galintis žaisti futbolininkas yra atstovavęs Vilniaus „Žalgirio“, Vilniaus „Riterių“ ir Alytaus „Dainavos“ klubams.

A lygoje D. Stočkūnas yra sužaidęs 30 rungtynių (vienerias „Žalgiryje“, likusias – „Riteriuose“), o 2020 metų antroje pusėje „Dainavos“ sudėtyje rungtyniavo I lygoje.

2019–2020 metų cikle futbolininkas žaidė Lietuvos U-21 rinktinėje (žaidė visose 10 rungtynių).

Pasirašęs sutartį Ernestas pasidalijo mintimis apie tai, kas paskatino atvykti į „Bangą“ ir ko tikisi naujame sezone: „Į Gargždus atvykti paskatino tai, kad esu ne vieną kartą žaidęs prieš „Bangos“ komandą ir matau, kaip su kiekvienas metais šis klubas auga ir tobulėja. Rezultatai rodo, kad klubas dirba ir eina tinkamu keliu.

Gaila, kad praėjusiame sezone užėmus ketvirtąją vietą nepavyko užsitikrinti ir vietos Europoje. Be abejo, mano persikėlimą lėmė ir tai, kad į stadioną renkasi tikrai daug žmonių, o klubas turi fanus, kurie kiekvienose rungtynėse būna kartu.

Tai prideda dar daugiau motyvacijos sunkiai dirbti ir dovanoti pergales tiems žmonėms, kurie ateina palaikyti Gargždų futbolo klubo. Pats asmeniškai stengsiuosi savo geru žaidimu padėti komandai siekti kuo aukštesnių tikslų. Tikėkimės ir šiais metais pavyks iškovoti vietą ketverte.“

Sidebar placeholder