Draugystė tęsiasi

Stalo tenisas


Keletą dienų pas Klaipėdos tenisininkus viešėjo sportininkai iš Švedijos Karlskronos miesto.




Seni draugai švedų tenisininkai į uostamiestį atvyko ne stipriausios sudėties - 12-14 metų amžiaus sportininkai.


Pirmą viešnagės dieną vyko komandinis mačas Klaipėda - Karlskrona. Mūsų miesto komanda, kurios garbę gynė M. Udra, V. Milvydas, A. Udra, I. Miliūtė, M. Rutkauskas, A. Kaščenkovas ir K. Kazlauskaitė, laimėjo šį susitikimą rezultatu 32:17.


Kitą dieną abiejų miestų tenisininkai varžėsi asmeninėse varžybose.


Pirmajame finale nugalėtoju tapo A. Udra. Antrą vietą užėmė I. Miliūtė, o trečias buvo R. Markauskas.


Antrajame finale pirmą vietą laimėjo švedas S. Lindgvistas. Antras taip pat buvo svečias iš Švedijos - P. Engbergas. Trečias liko M. Rutkauskas.


Rudenį Klaipėdos tenisininkai vyks į Švediją su atsakomuoju vizitu. Jie yra pakviesti dalyvauti tarptautiniame turnyre.


Simas AUDRONIS

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder