Stalo tenisas
Keletą dienų pas Klaipėdos tenisininkus viešėjo sportininkai iš Švedijos Karlskronos miesto.
Seni draugai švedų tenisininkai į uostamiestį atvyko ne stipriausios sudėties - 12-14 metų amžiaus sportininkai.
Pirmą viešnagės dieną vyko komandinis mačas Klaipėda - Karlskrona. Mūsų miesto komanda, kurios garbę gynė M. Udra, V. Milvydas, A. Udra, I. Miliūtė, M. Rutkauskas, A. Kaščenkovas ir K. Kazlauskaitė, laimėjo šį susitikimą rezultatu 32:17.
Kitą dieną abiejų miestų tenisininkai varžėsi asmeninėse varžybose.
Pirmajame finale nugalėtoju tapo A. Udra. Antrą vietą užėmė I. Miliūtė, o trečias buvo R. Markauskas.
Antrajame finale pirmą vietą laimėjo švedas S. Lindgvistas. Antras taip pat buvo svečias iš Švedijos - P. Engbergas. Trečias liko M. Rutkauskas.
Rudenį Klaipėdos tenisininkai vyks į Švediją su atsakomuoju vizitu. Jie yra pakviesti dalyvauti tarptautiniame turnyre.
Simas AUDRONIS
Rašyti komentarą