Orientavimosi sportas
"Viesulo" sporto centras Girulių miške surengė Klaipėdos moksleivių sporto žaidynių mero taurei laimėti orientavimosi sporto varžybas.
Jose panoro dalyvauti 64 moksleiviai iš 13 mokyklų.
Berniukams reikėjo įveikti 3,3 km su 6 kontroliniais punktais (KP) trasą, o mergaitėms - 2,7 km su 5 KP.
Tarp berniukų greičiausias buvo Justinas Jonušas iš "Ąžuolyno" gimnazijos. Jis trasą įveikė per 18,39 min. Antras liko Antonas Michalkovskis (M. Gorkio vidurinė mokykla, 19,41), o trečias - Dovydas Momkus ("Žemynos" vidurinė mokykla, 19,57).
Komandų įskaitoje pirmoji vieta atiteko "Saulėtekio" pagrindinės mokyklos pirmajai komandai, kuriai atstovavo Osvaldas Mikelis, Elvinas Karnauskas, Martynas Degimas, Modestas Maslauskas ir Mykolas Briedis. Antri liko "Vėtrungės" gimnazijos berniukai Jonas Mišeika, Valentinas Rumiancevas, Lukas Paulionis ir Karolis Mikelkevičius. Trečią vietą užėmė S. Dacho vidurinės mokyklos moksleiviai Edgaras Inta, Mindaugas Fabijonavičius, Mindaugas Dervianovas, Stasys Fabijonavičius ir Gediminas Lenkutis.
| Mero taurės laimėtojai "Saulėtekio" pagrindinės mokyklos berniukai |
Tarp mergaičių nepralenkiama buvo Sendvario pagrindinės mokyklos moksleivė Kristina Viršilaitė. Jos laikas - 24,54 min. Antra finišavo Živilė Korsakaitė (S. Dacho vidurinės mokyklos antroji komanda, 28,08 min.), trečia - Inga Buivydavičiūtė iš S. Dacho vidurinės mokyklos pirmosios komandos (28,24).
Komandinėse mergaičių varžybose pirmavo S. Dacho vidurinės mokyklos pirmoji komanda - Inga Buivydavičiūtė, Ingrida Valaitytė, Violeta Miltinytė, Andželika Boicova ir Lina Pikčiūtė. Antra liko tos pačios mokyklos antroji komanda - Živilė Korsakaitė, Lina Fabijonavičiūtė, Emilija Špučytė, Monika Žiobakaitė ir Karolina Simonavičiūtė.
"Saulėtekio" pagrindinės mokyklos berniukų ir S. Dacho vidurinės mokyklos margaičių komandos iškovojo teisę atstovauti Klaipėdai respublikinėse varžybose, kurios vyks šį savaitgalį Utenoje.
Simas AUDRONIS
Rašyti komentarą