LSKL Mažosios taurės finale - dvi Klaipėdos ekipos

LSKL Mažosios taurės finale - dvi Klaipėdos ekipos

Jau aišku, kad Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) Mažoji taurė atiteks klaipėdiečiams - LCC tarptautiniam universitetui (LCC) arba Klaipėdos universitetui (KU). Abi šios ekipos prasibrovė į LSKL Mažosios taurės finalą.

LCC ekipa Vilniuje vykusiame pusfinalyje rezultatu 100:87 (30:22, 16:20, 27:19, 27:26) nugalėjo „Rytų" diviziono reguliaraus čempionato nugalėtojus Vilniaus kolegijos (VK) studentus, o Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai net ir be Klaipėdos „Neptūno“ žaidėjų Lauryno Beliausko ir Arūno Mikalausko namuose rezultatu 100:73 (26:16, 25:22, 22:21, 27:14) nukovė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentus.

Pusfinalio mūšyje LCC komandą į pergalę vedė Augustinas Venckus (10 rez. perd.) ir Tomas Butkus, atitinkamai pelnę 27 ir 20 taškų. 

Iš KU komandos pergalingame pusfinalio susitikime 24 taškus pelnė Tadas Poška, 22 taškus pridėjo Ernestas Jonkus, 20 - Herkus Kumpys.    

KU - VGTU rungtynių protokolas 

VK - LCC dvikovos protokolas

Priminsime, kad LCC krepšininkai ketvirtfinalyje dukart nugalėjo Kauno kolegijos (KK) komandą, o KU krepšininkai be kovos pateko į pusfinalį. Pagal LSKL nuostatus KU ir VK iškovojo daugiausiai pergalių ir automatiškai pateko į Mažosios taurės finalinio ketverto varžybas.  

VK ekipai poilsis neišėjo į naudą, o KU studentai, kurie praėjusiais metais kovėsi net pajėgiausių ekipų didžiajame LSKL finale, tęsia kovą ir žūtbūt nori reabilituotis, iškovodami LSKL Mažąją taurę.

LCC ekipa, treniruojama Mariaus Tamolio, taip pat nesiruošia pasiduoti, tad finale laukia žūtbūtinis mūšis. Tarp šių ekipų visada verda intriguojančios kovos, o žinant, kad pergalės kaina - LSKL Mažoji taurė, atmosferą tik dar labiau įkaitina.

LSKL Mažosios taurės finalas vyks kovo mėnesį, tačiau tiksli data dar yra derinama. Jau aišku tai, kad LSKL Mažosios taurės finalas vyks LCC tarptautinio universiteto sporto salėje (Kretingos 36).

Būtent šioje arenoje LSKL čempionato rungtynės pritraukia daugiausiai žiūrovų, vyksta įvairūs žaidimai ir atrakcijos. Būtent dėl to per LSKL pagrindinių komandų didįjį finalą, vykusį praėjusį pirmadienį Kaune, LCC komandos treneris ir vadovas Marius Tamolis LSKL prezidento Rimanto Cibausko buvo apdovanotas 1000 eurų premija.  

LSKL prezidentas klaipėdietis R. Cibauskas dar prieš šio čempionato pradžią akcentavo, kad komandos, kurios į sporto arenas suburs būrius sirgalių, bus apdovanotos piniginiais prizais.

„Malonu, kad vyksta tokios akcijos. Tai skatina komandos vadovus, vadybininkus ir komunikacijos atstovus pasitempti. Džiugu, kad mums talkino savanorė Lėja Jakštaitė. Tai šis apdovanojimas - mūsų bendras įvertinimas“, - džiaugėsi M. Tamolis.     

Raktažodžiai
Sidebar placeholder