Mindaugas Griškonis į finalą neprasibrovė

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis nepateko į Naujojoje Zelandijoje vykstančio pasaulio irklavimo čempionato vyrų vienviečių valčių varžybų A finalą.

24-erių metų lietuvis ketvirtadienį antrajame pusfinalyje 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 23,57 sek. ir užėmė paskutinę, šeštą, vietą.

Pirmas finišavo britas Alanas Kembelas (Alan Campbell) - 7 min. 10,07 sek. Kartu su juo į pagrindinį finalą pateko Norvegijos ir Slovėnijos atstovai. Ketvirtąja ir penktąją vietas užėmę Švedijos ir JAV irkluotojau kartu su M. Griškoniu dalyvaus B finale (dėl 7-12 vietų). Lietuvos irkluotoją nuo pagrindinio finalo skyrė 10,74 sek.

Iš pirmojo pusfinalio į A finalą pateko Naujosios Zelandijos, Čekijos ir Kinijos atstovai, o į B finalą - Belgijos, Estijos ir Vokietijos irkluotojai.

M. Griškonis pernai pasaulio čempionate buvo septintas.