Roberto Kuncaičio debiutas - "Neptūno" pergalė

Šeštadienį Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai iškovojo pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės rungtynėse.

Prie Klaipėdos ekipos vairo šiandien debiutavęs Robertas Kuncaitis galėjo džiaugtis solidžia „Neptūno“ pergale. Klaipėdiečiai savo aikštelėje 92:70 (17:20, 31:14, 30:18, 14:18) sutriuškino Atyrau „Barsy“ komandą.

Po pirmojo kėlinio dar priekyje buvo svečiai iš Kazachstano (20:17), tačiau jau antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai. Kėlinį „Neptūnas“ pradėjo spurtu 10:1 ir 12-ąją minutę šeimininkai įgijo 6 taškų pranašumą (27:21). Baigiantis kėliniui šeimininkai dar kartą spurtavo, o taiklus Valdo Vasyliaus dvitaškis su sirena padidino „Neptūno“ persvarą iki 14 taškų (48:34).

Trečiajame kėlinyje rankos atsirišo „Neptūno“ snaiperiams. Luke‘as Bonneris antroje trečiojo kėlinio pusėje įmetė 3 tritaškius iš eilės, dar vieną tolimą metimą pridėjo Mindaugas Girdžiūnas ir uostamiesčio ekipos atotrūkis buvo šoktelėjęs net iki 29 taškų (78:49).

Šiame susitikime vien L.Bonneris pataikė 5 tritaškius iš 6 bandymų.

34-ąją minutę svečiai buvo priartėję iki 14 taškų (64:78), bet tada R.Kuncaičio auklėtiniai surengė spurtą 12:2 ir po taiklaus Tomo Vilkiaus dvitaškio „Neptūno“ atotrūkis šoktelėjo iki 24 taškų (90:66).

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 21, Luke‘as Bonneris 20, Mindaugas Girdžiūnas 14, Mantas Ruikis 10, Tomas Vilkius 9, Robertas Bitinas 8.

„Barsy“: Pavelas Ilinas 17, Mikhailas Yevstgneevas 12, Rustemas Tuleu 11, Dmitrijus Diatlovskyi 9.