"Žalgirio" areną Kaune tikimasi pastatyti laiku

"Žalgirio" areną Kaune tikimasi pastatyti laiku

Grįžęs iš komandiruotės Jungtinėse Amerikos Valstijose Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas pirmadienį drauge su savivaldybės administracijos direktoriumi Vygantu Gudėnu ir kitais savivaldybės atstovais apsilankė Žalgirio arenos Nemuno saloje statybvietėje. Po susitikimo su arenos statytojais meras išreiškė viltį, kad darbai šio prestižinio objekto statyboje bus užbaigti numatytu laiku.

"Statybos terminų nekeičiame, rangovui išlieka atsakomybė Žalgirio arenos darbus baigti šiemet, kaip ir rekomenduoja Vyriausybė savo nutarime, skirtame Europos čempionatui pasirengti. Tikimės, kad ir arenos valdymo operatorius iki liepos vidurio apsispręs dėl papildomos įrangos, kuri reikalinga Žalgirio arenai", - sakė objektą apžiūrėjęs miesto meras.

Sporto ir pramogų arenos statyba Nemuno saloje vyksta sklandžiai: visiškai uždengtas pirmas stogo dangos sluoksnis, tęsiami tolesni darbai. Treniruočių salėje grindys jau išbetonuotos ir paruoštos kloti parketą. Išsamiai ištyrinėtas pagrindinėje patalpoje esantis gruntas, jį statybininkai turės sutvirtinti iki 4 metrų gylio.

Nuo liepos 1 dienos prasidės estakados statyba. Darbus atliks bendrovė "Gargždų hidrostatyba".

"Statybų darbų vadovas Kęstutis Janulis sutiko, kad vietoj 100 statybininkų, kurie dabar čia dirba, arenos statybos aikštelėje kasdien turėtų jų darbuotis 200. Liepos pabaigoje arba rugpjūčio pradžioje darbai jau vyks dviem pamainomis", - po susitikimo svarbiausios šiuo metu Kauno statybos vietoje Eltai sakė Kauno meras A. Kupčinskas

Architekto E. Miliūno teigimu, nėra jokių priežasčių, kurios galėtų stabdyti arenos statybą. Architektūrinė projekto dalis suderinta su statytoja - bendrove "Vėtrūna", brėžiniai atiduoti tvirtinti ekspertizei. "Tereikia kuo skubiau apsispręsti, kaip atrodys arenos pavadinimas ir kurioje vietoje ant statinio fasado jis bus", - sakė architektas.

Pirmadienio pavakare Kauno meras A. Kupčinskas išvyko į Vilnių su finansų ir ūkio ministrais aptarti ir kai kuriuos arenos finansavimo klausimus. Artimiausiame Kauno miesto tarybos posėdyje, kuris vyks liepos 9 dieną, "Vėtrūna" ir areną valdysiantis koncesininkas pateiks bendrą informaciją apie Žalgirio arenoje vykdomus darbus.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder