Daina Bosas tapo gide ir padavėja
Daina Bosas tapo gide ir padavėja

„Kavos man vyras kas rytą į lovą atneša, tačiau šį kartą aš pati aptarnausiu savo svečius. Niekada to nedariau – nenoriu savo darbuotojų be darbo palikti“, – pirmadienį 19.50 val. TV3 eteryje atviraus Daina Bosas. Laidos „Žiūrėk! Geras!“ kūrėjų iššūkį priėmusi žinoma moteris plačiai atvers savo viešbučio ir pramogų parko duris nepažįstamai šeimai.

„Tik iš televizijos ekranų ir žurnalų viršelių pažįstama moteris mus sutiko šiltai ir maloniai, o kai kambario tarpduryje pamačiau Dainą su padėklu rankose, negalėjau patikėti savo akimis“, –  stebėsis laidos herojė Lina.

Viešnagė D. Bosas valdose prasidės privačiame zoologijos sode, kur gyvena galybė rečiausių paukščių ir net tikra meška, vardu Laima. Safaris – dar viena nepamirštama pramoga, į kurią savo svečius lydės D. Bosas. Keliautojai pamaitins ne tik laisvai besiganančius arklius ir elnius, bet ir žmonių visiškai nebijančią briedę, vardu Meilė. „Šį laukinį gyvūną mes išgelbėjome nuo pražūties ir dabar ji – tikra mūsų parko žvaigždė,“ – pasakos žinoma moteris.

Laidos herojė Lina su vaikais negalės atsistebėti išvydę tiek įvairiausių gyvūnų – elnių, briedžių, stumbrų, stručių, šernų, ponių ir net vilkų, o įžengę į Antano Boso muziejų stebėsis dar labiau. „Visi eksponatai – per dvidešimt metų mano vyro sumedžiotų egzotiškų gyvūnų iškamšos. Atidaryti šį muziejų buvo sena mano vyro svajonė,“ – aiškins D. Bosas.

Gide tapusi garsi moteris pasakos savo svečiams kvapą gniaužiančias istorijas, o viešnagės kulminacija taps vakarienė restorane. Verslininkė pati imsis padavėjos amato ir aptarnaus savo svečius. Intriguojantys vaizdai – pirmadienį 19.50 val. per TV3.

Sidebar placeholder