Kauną iškeisti į Londoną zoologijos sodo tigrui pasiūlė Justinas Jankevičius

Kauną iškeisti į Londoną zoologijos sodo tigrui pasiūlė Justinas Jankevičius

Interneto televizijoje TV3 Play, adresu www.tv3play.lt/play/323662?autostart=true ir TV3 televizijoje transliuojamas paramos projekto ,,Pirk dramblį“ vaizdo klipas su emigruoti ketinančiu tigru verčia susimąstyti. Kodėl į Raudonąją knygą įrašytas žvėris gėdinasi prisipažinti, jog yra laistomas iš paprastos žarnos?

Tiesa ta, jog šie amūriniai tigrai labai sunkiai ištveria karštas vasaras, todėl nuolat turi būti vėsinami vandeniu. Kaune įsikūrusiam zoologijos sodui tenka skirti ypatingą dėmesį šiems nykstantiems tigrams, o jų patogumui pagal visus reikalavimus turėtų būti įrengtas lauko baseinas. Jam įrengti reikia 60 000 litų, todėl projektas ,,Pirk dramblį“, kuriam skirtas paramos koncertas jau spalio 4-ąją bus tiesiogiai transliuojamas per TV3, ragina visus geros valios žmones padėti tigrui kitą vasarą sulaukti tiesiog būtinų patogumų.

Tokį intriguojantį ir šiek tiek kompromituojantį gyvūno personažą sukūrė humoristas, TV3 laidų vedėjas Justinas Jankevičius. Pasak jo, nieko nuostabaus, jog šiais laikais apie emigraciją mąsto ne tik sunkumų kamuojami mūsų tautiečiai, bet ir gyvūnai. "Tokios sąlygos, kokios dabar yra mūsų zoologijos sode, yra tik patenkinamos, bet tikrai nepakankamos. Esu prieš gyvūnų kankinimą, todėl jei jau turime tokius parkus, tai padarykim juos kuo tinkamiausius gyvūnams. Mums ir patiems vis tiek lengviau savo vaikams nupirkti bilietus į zoologijos sodą, negu skraidinti vaikus koalų žiūrėti į Australiją“, – atviravo tigro kailyje trumpam atsidūręs J. Jankevičius.

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamą paramos projektą ,,Pirk dramblį“ organizuoja televizija TV3, prodiuserinės kompanijos ,,Videometra“, ,,Tymdrym“ bei socialinės atsakomybės projektus plėtojanti VšĮ ,,Atsakingas verslas“. Projektą globoja prezidentas Rolandas Paksas.

Organizatoriai primena, jog visi norintys prisidėti ir paremti zoologijos sodą gali aukoti skambindami arba siųsdami trumpąsias žinutes specialiais akcijos numeriais 1890 (auka 2 litai) ir 1490 (auka 5 litai), pervesdami neribojamą aukos sumą interneto tinklalapyje www.aukok.lt/Projektai/PIRK-DRAMBLI ir įsigydami bilietą į „Pirk dramblį“ paramos koncertą Kauno sporto halėje. Koncerto bilietus platina „Bilietų pasaulis“, juos galima įsigyti internete, adresu www.bilietupasaulis.lt. Jau spalio 4 dieną įvyksiantis paramos koncertas „Pirk dramblį“ bus transliuojamas tiesiogiai per TV3.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder