Oksana Pikul: "Tikiuosi per savo vestuves negauti brangių dovanų"

Oksana Pikul: "Tikiuosi per savo vestuves negauti brangių dovanų"

„Mokesčių inspektoriai tikrai neturi ką veikti. Absurdas! Vestuvių dovanos yra tik Andriaus ir Monikos reikalas“, – mokesčių inspektoriais, siekiančiais apmokestinti vestuvines A. Šedžiaus dovanas, piktinasi dainininkė, ką tik ištekėjusios M. Šedžiuvienės draugė Oksana Pikul. TV3 infošou „Be komentarų“ antradienio vakarą, nauju laiku – 18.10 val., skaičiuos milijonieriaus vestuvines dovanas ir aiškinsis, ar teks A. Šedžiui iš savo kišenės už jas susimokėti mokesčius valstybei.

„Įdėjau milijoną į vokelį“, „Jaunavedžiams dovanosiu tūkstantį eurų“, – infošou žiūrovus tikins į metų puota tituluojamas vestuves susirinkę A. Šedžiaus ir jo mylimosios Monikos artimieji.

„Tikiuosi per savo vestuves negauti tokių brangių dovanų, kad paskui dar pačiai iš savo kišenės tektų susimokėti valstybei“, – vilsis vestuviniu nuotakos makiažu didžiąją dieną rūpinusis O. Pikul.

Ar A. Šedžius žada valstybei susimokėti gyventojų pajamų mokestį už prabangias vestuvių dovanas? Kokių patarimų milijonieriui duos žinoma vestuvių planuotoja?

TV3 žiūrovai laidoje išvys ir išskirtinius kadrus, kaip dainininkų šeima Petras ir Liveta Kazlauskai bando į valdžią „prastumti“ dainininką Ligitą Kernagį. „Aš savo balsą atiduočiau už Ligitą!“ – „Be komentarų“ nufilmuotuose vaizduose nemokamo koncerto metu žmones agituos Liveta.

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder