TV3 meilės mėnesio žvaigždynas: „Chorų karai“, „Kerštas“ ir „TV3 mylimiausi“

TV3 meilės mėnesio žvaigždynas: „Chorų karai“, „Kerštas“ ir „TV3 mylimiausi“

Visos Lietuvos miestus ir miestelius vienijantys galingieji „Chorų karai“, „TV3 mylimiausių“ rinkimai, „Moterys meluoja geriau“ apdovanojimai, grandiozinio muzikinio projekto „X Faktorius“ laukiamiausias finalas, didžiosios kino premjeros, tarp kurių – prestižinė juosta „Karaliaus kalba“, vaikų ir suaugusiųjų dievinama animacija „Šrekas. Ilgai ir laimingai“, veiksmo trileris „Kolumbiana“ su seksualiąja Zoe Saldana, naujas intriguojantis kultinis serialas „Kerštas“, nominuotas Auksiniam gaubliui, – tai žūrimiausios Lietuvoje televizijos TV3 ryškiausios mėnesio žvaigždės, žiūrovų ekranuose švytėsiančios jau vasarį.

Didžiausio masto muzikinis projektas Lietuvoje „Chorų karai“ į jubiliejinį, dvidešimtąjį, TV3 eterį atkeliauja jau ketvirtajam sezonui. Skatindamos patriotizmą, vienybę ir bendrumą, į muzikinį ringą žengia septynios dainingos kariaunos: Kauno miesto choras su grupe „16 Hz“ priešakyje, Vilniaus miesto choras, vedamas merginų projekto „ŠarkA“, Tauragės krašto choras, vadovaujamas dainininkės Donaldos Meiželytės, operos solistės Vaidos Genytės vedamas Policijos choras, Druskininkų miesto choras su generolu Anatolijumi Oleiniku, Panevėžio miesto choras, vedamas Vytauto Matuzo, ir... paslaptingasis septintasis choras. Dešimtys dalyvių, šimtai pasiruošimo valandų, tūkstančiai gerbėjų – visa tai jau nuo vasario 24-osios tiesioginėse „Chorų karų“ transliacijose!

Belaukiant grandiozinio šou, televizija kviečia skleisti meilę ne tik savo artimiesiems, bet ir eterio pažiboms. Jau nuo vasario 1-osios TV3 internetiniame puslapyje žiūrovai galės tradiciškai rinkti „TV3 mylimiausius“. Kuris projektas, pramoginė ar gyvenimo būdo laida, specializuota laida, publicistinė ar naujienų laida, laidos ar projekto vedėjas ir vedėja, lietuviškas serialas ir užsienio serialas iš net 80 gerai TV3 žiūrovams pažįstamų be konkurencijos užims aukščiausias pozicijas? Pernai TV3 žiūrovai atidavė beveik 100 000 balsų, o vedėjų duetas – Jurgita Jurkutė ir Vytautas Šapranauskas jau antrą kartą nurungė visus savo konkurentus. Ar istorija pasikartos ir šį vasarį?

Šv. Valentino dieną, vasario 14-ąją, ne tik paaiškės „TV3 mylimiausi“, bet ir įvyks kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ apdovanojimai. TV3 internetiniame puslapyje jau galima rinkti mylimiausius serialo herojus: moterį, vyrą, porą ir šeimą!

Vietos ne tik meilei, bet ir aistrai, pavydui ir intrigoms tikrai atsiras naujausiame TV3 kultiniame seriale: vasarį pirmadieniais eteryje – nuostabaus grožio gyvenvietėse – JAV Long Ailando Hamptonuose − filmuojama beprotiško populiarumo visame pasaulyje jau sulaukusi, Auksiniam gaubliui nominuota, paslaptimis ir trilerio elementais pagardinta drama „Kerštas“ (Revenge). Pasiplaukiojimai jachtomis, vienetiniai automobiliai, popietės golfo aikštynuose, vakarienės nepriekaištinguose restoranuose, apsipirkinėjimai garsiausių dizainerių parduotuvėse... Idilišką miestelio „grietinėlės“ spindesį užgoš svetimu vardu prisidengusi gražuolė, turinti vienintelį tikslą: atkeršyti tiems, kurie kadaise atėmė iš jos brangiausią turtą – šeimą.

TV3 vasario kino teatre – didingos premjeros kiekvienam: keturiais Auksiniais gaubliais apdovanota tikrais faktais paremta istorinė drama „Karaliaus kalba“ (The King‘s Speech), romantinė komedija „Kartą Romoje“ (When in Rome), veiksmo trileris „Kolumbiana“ (Colombiana), animacinis debiutas „Šrekas. Ilgai ir laimingai“ (Shrek Forever After), lietuviškai įgarsintas Aido Giniočio, Sigučio Jačėno, Dalios Michelevičiūtės, Andriaus Bialobžeskio ir kitų teatro bei kino žvaigždžių, kriminalinė drama su Oskaro laimėtoju Russellu Crowe „Trys įtemptos dienos“ (The Next Three Days) ir daugelis kitų.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder