Kaip elgtis, jei  tapote meiluže

Kaip elgtis, jei tapote meiluže

Visos mergaitės svajoja apie meilę, ištikimybę ir idealius santykius šeimoje. Deja, gyvenimas iškrečia pokštų ir pasiūlo moteriai, sakytume, „antraplanių“ vaidmenų, kuriais daug nepasipuikuosi. Priimti juos ar ne – tai jau pačių moterų pasirinkimas, kad ir koks sunkus kartais jis būtų. Kaip išlaikyti pagarbą sau, sava valia (ar kaip tik dėl valios stokos) pasirinkus meilužės vaidmenį?

Laikytis atstumo. Dažniausiai užmezgant tokius santykius iniciatyva priklauso vyrui – tegul taip būna ir toliau. Yra tokia taisyklė: kuo labiau jūs rodysite dėmesį, tuo mažiau dėmesio sulauksite. O jei norite, kad vyro dėmesys jums neatvėstų, laikykite jį atitinkamu atstumu: jokių skambinimų kas minutę, ir jokių meilės prisipažinimų.
Gerbti save. Nepildykite visų jo norų ir pageidavimų. Susitikimus renkite ten, kur jums patogiau, ir tada, kada jums patogiau. Visą laiką laukti jo dėmesio ir šokti pagal jo dūdelę – nedėkingas reikalas.
Aklai netikėti jo pažadais. Jūs jau ne pirmą mėnesį kartu, o jis vis dar vedęs, nors ne kartą tikino, kad jau skiriasi, kad su žmona jo niekas nesieja ir pan.? Dažna dainelė... Turėkite omeny, kad vyrams tokia situacija labai „patogi“.
 
Nekurti iliuzijų dėl bendros ateities – nes jos gali ir nebūti. Jis paliks žmoną? Jis pasipirš, ir judu turėsite vaikų ir gyvensite svajonių name? Gal taip, o gal ir ne. Jei jis vedęs, vadinasi, bent jau artimiausiu metu jūsų svajonėms nelemta įsikūnyti. Tai kam puoselėti iliuzijas, kurios gali virsti skaudžiu nusivylimu.
 
Jei vedusį vyrą įsimylėjote taip, kad negalite sau nieko padaryti, pamėginkite paprasčiausiai mėgautis kiekviena akimirka, praleista kartu, bet neišgyventi dėl to, kas galbūt neįvyko. Buvo gerai – puiku, pasimatymas sužlugo – irgi ne pasaulio pabaiga. Jei vyras patrauklus ir į jį atkreipia dėmesį daug moterų, įvertinkite tai, kad jis pasirinko būtent jus. Vadinasi, jūs puikiai atrodote!
 
Nenuteikti jo prieš vaikus. Jei norite išsaugoti tą ryšį, nelįskite į jo santykius su artimaisiais. Įsidėmėkite: jo vaikai, tėvai – tai jo emocinė zona, kurioje jūs neturite konkuruoti.
 
Neidealizuoti jo. Pažvelkite į jį iš šalies: jis neištikimas žmonai, ją apgaudinėja ir meluoja jai... O kur garantijos, kad vieną kartą išdavęs neišduos ir antrą, trečią kartą?
 
Pakelti savo savivertę. Skirkite dėmesio sau, savo išvaizdai, dažniau dovanokite sau malonių dovanėlių. Džiuginsite save – tuomet ir kiti jus džiugins.
Nepykti išgirdus nelabai malonių žodžių, pavyzdžiui, kad esate šeimos griovėja, kad jūsų santykiai su vedusiu vyru pasmerkti žlugti. Jei taip kalba draugės, gal jos nori apginti jus nuo nusivylimo ir skausmo, kurių gali suteikti tokie santykiai?
 
Gyventi aktyvų gyvenimą. Jei įsimylėjote vedusį vyrą, veikiausiai su juo susitikinėjate slaptai. Tačiau jei nevengsite dažniau būti tarp žmonių, gyventi aktyviai, galbūt visai netikėtai sutiksite savęs vertą vyrą, kuriam būsite ne „antraplanė“, o vienintelė, ir jis nežemins jūsų meilužės statusu.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder