Juokas pro ašaras: kaip sugauti žmoną nusikaltimo vietoje?

Paskatintas kasdien krūvomis gaunamų moteriška ranka rašytų padėkos laiškų ir nepatenkintų vyrų burnojimo, kad aš padaręs nepataisomą žalą vyriškajai lyčiai, atiduodamas į ne visada patikimas moterų rankas tokį ginklą, kaip patarimus, kurie leidžia iš buitinių smulkmenų suvokti vyro neištikimybės dydį, ryžausi apibendrinti savo ilgamečius apmąstymus

(Tik įtariesiems)

Nemokamai dalinuosi savo turtinga praktika ir apginkluosiu vyrus kontrpriemone - patarimais, kaip sugauti neištikimą žmoną.

Apeliuodamas į vyrų santūrumą, kolegialumą ir charakterio tvirtumą, tikiuosi, kad apie šį ilgų ieškojimų ir tyrinėjimų rezultatą nieko nesužinos mano žmona, kurią, remdamasis čia pateikiamais patarimais, kasdien maždaug po dešimt-dvidešimt kartų, jai pačiai net nenutuokiant, sugaunu laužančią ištikimybę.

1. Žmona atsikėlė puikios nuotaikos - reiškiam ji sapnavo ne savo vyrą.

2. Žmona atsikėlė be nuotaikos, vadinasi, ją sapne užklupo vyras.

3. Žmona pradėjo dažniau vaikščioti į kirpyklą - nori įrodyti, kad teisus tas, kuris pasakė, kad būdama tokia graži ji galėjo susirasti ir geresnį.

4. Žmona gatvėje įsikibo į mažąjį vyro pirščiuką - apsižvalgykite, kažkam iš buvusių garbintojų ji nori parodyti, ko jis laikinai netekęs!.. Dvigubas žaidimas!

5. Žmona gatvėje paleido vyro ranką - su kažkuo ji dar nenutraukusi ikivedybinių santykių. Tai tikriausiai tas vyriškis, kuris praeidamas pažvelgė į ją, bet nepasisveikino, nenorėdamas išsiduoti.

6. Žmona, sukdamasi apie puodus, šypsosi - žinoma, jos mintys ne namie.

7. Pietų metu žmona didžiausią mėsos gabalą įdėjo ne į jūsų, o į savo lėkštę - aiškus meilės atvėsimas ir padidėjęs dėmesys sau.

8. Žmona jau dvi dienos nepastebi ištrūkusios jūsų švarko sagos - patikrinkite pagal 1-ą arba 6-ą punktą.

9. Žmona skundžiasi, kad visus darbus namuose dirbanti tik ji viena - reiškia, vėl buvo susitikusi su draugėmis, kurių vyrai namie tarkuoja bulves cepelinams, plauna grindis, skalbia vystyklus, ir jau svajoja apie tokį, kuris vienas atliktų visus šiuos darbus.

10. Žmona skundžiasi, kad ji nuoga ir basa, kad vyro piniginė per plona - ką tai reiškia jos amžiuje, aiškinti nereikia.

11. Žmona kambariuose kruopščiai nuvalė dulkes - dėmesio: ateis kažkas iš tų draugų, su kuriais ji sakėsi seniai nutraukusi ryšius.

12. Žmona nevalo dulkių - greičiausia kažkam guosis, kad su tokiu vyru gyvenant švaros namuose niekada nebus.

13. Žmona priekaištauja, kad grįžote namo su kvapeliu - ieško preteksto susipykti ir išeiti kažkam pasiguosti.

14. Žmona nė nepastebi, kad jūs su kvapeliu - arba susižavėjusi dar didesniu girtuokliu, arba pati išgėrusi. Patikrinkite pagal 11-ą punktą.

15. Jei žmona tikrai su kvapeliu, prisimink, kad svetimų žmonų veltui niekas nevaišina!

Stebėkite žmonas - iš anksto įspėsite visas šeimos audras.

O tų audrų tikrai bus, jei patikrinsite savo gyvenimo drauges pagal visus 15-a punktų.

Tegu tada vadina jus kas tik nori įtariais pavyduoliais, kai pagal šiuos punktus įrodysite žmonos neištikimybę!

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder