Ministerija: kitąmet aukštųjų mokyklų darbuotojų ir mokytojų atlyginimai nemažės

Ministerija: kitąmet aukštųjų mokyklų darbuotojų ir mokytojų atlyginimai nemažės

Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) žada, kad ateinančiais metais aukštųjų mokyklų darbuotojų ir mokytojų atlyginimai nemažės.

Antradienį įvyko švietimo ir mokslo viceministrų Nerijos Putinaitės ir Vaido Bacio susitikimas su švietimo įstaigų, aukštųjų mokyklų ir mokslo darbuotojų profsąjungų atstovais.

Per susitikimą buvo aptartos kitų metų biudžeto formavimo aktualijos bei ilgalaikės pedagogų ir mokslo bei studijų institucijų darbuotojų darbo užmokesčio programos atsižvelgiant valstybės ekonominę padėtį.

"Švietimo ir mokslo ministerija įsipareigoja siekti, kas ateinančiais metais nemažėtų aukštųjų mokyklų darbuotojų ir mokytojų atlyginimai", - teigiama ŠMM išplatintame pranešime.

ŠMM ir profsąjungų atstovai taip pat aptarė mokinio krepšelio metodikos tobulinimą, kad būtų išspręstos pagrindinių mokyklų ir specialiųjų pedagogų finansavimo problemos.

Aukštųjų mokyklų profsąjungų susivienijimo atstovai nuogąstavo dėl lėšų paskirstymo skaidrumo, darbo higienos normų nebuvimo, dėstytojų krūvio aukštosiose mokyklose. Sutarta, jog nepažeidžiant aukštųjų mokyklos autonomijos šie klausimai bus sprendžiami.

Sidebar placeholder