13-ąsias pažinties metines Violeta ir Vilius Tarasovai atšventė Egipte

13-ąsias pažinties metines Violeta ir Vilius Tarasovai atšventė Egipte

Prieš kiek daugiau nei 12 metų aukso žiedus sumainė ir amžiną meilę vienas kitam prisiekė  žinomi lietuvių dainininkai, Violeta Riaubiškytė ir Vilius Tarasovas. O dabar garsi pora leidžia drauge laiką ne tik namuose, bet ir koncertų metu, mat yra ir scenos partneriai.

Visai neseniai Vilius ir Violeta atšventė ir savo 13 metų pažinties sukaktį. Šia proga jie vyko į saulėtąjį Egiptą drauge su dukra Gabriele. 

Naujienų portalui tv3.lt V. Tarasovas pasakojo, kad tai – ne pirmas kartas, kuomet jie lankosi Egipte. Prisimindamas vestuvinio gyvenimo pradžią, jis sakė, kad čia lankėsi ir prieš 12 metų. 

Tuomet dar su neseniai gimusia Gabriele jie pasileido į nuotykius. Violetai ir Viliui tai buvo pirmoji kelionė su jų atžala. Paklaustas, ar pasikeitė šalis po tiek laiko, vyras teigė, kad šį kartą jiems viskas buvo suorganizuota kūrybinės komandos, kuri ir pakvietė juos į Egiptą.  „Viskas mums buvo paruošta, rodė viską, kas yra geriausia viešbutyje, o praėjusį kartą mes patys vykome su draugais ir vaikais. 

Tiesa, patiko ir aną kartą, ir dabar. Tada patiko, nes pirmas kartas, o dabar buvo rožėmis klotas kelias“, – juokėsi Vilius.

Grįždamas į prisiminimus apie atostogas, atlikėjas pasakojo, kad ši kelionė padėjo jiems pailsėti nuo darbų gausos, mat dar nuo vasaros jie nebuvo atsikvėpę: „Mėgavomės pusryčiais ant jūros kranto.

Žmona lepinosi procedūromis, masažais. O kol ji leido laiką SPA, mes su Gabriele linksminomės vandens parke.“ Tiesa, nors į Egiptą jie vyko jau ne pirmą kartą, čia netrūko ir naujų potyrių. 

„Pirmą kartą Gabrielė išbandė kartingus. Ją įkalbinėjau, kad išbandytų, ji nenorėjo, bet galiausiai jai taip patiko, kad, manau, ji užsikabins, ir vasarą prašys, kad vyktumėme pasivažinėti su jais ir Lietuvoje“, – šypteli jis.

Anot Vilniaus, kelionėje jį labai nustebino žmona: „Negalėjau patikėti, kad nepaisant to, kad Violetai yra  jūros liga, tačiau ji vis tiek smagiai nardė vandenyje, ir nieko nenutiko.“ Naujienų portalas tv3.lt primena, kad rugpjūčio mėnesį Violeta ir Vilius Tarasovai atšventė 12-ąsias vestuvių metines.

Šia proga Vilius Tarasovas atskleidė, kaip mini šventes ir kokie judviejų santykiai. Naujienų portalui tv3.lt vyras pasakojo, kad ši vasara jiems buvo kaip niekad darbinga.

„Kaip tik dirbsime prieš vestuvių metines, o per jas nueisime į mėgstamą restoraną, pasėdėsime. Na, o jei bus geras oras, mes mieliai nuvyksime prie jūros, pabūsime gamtoje.“

Anot jo, jie kukliai švenčia visas šventes, todėl ši nebus kažkuo išskirtinė. Vilius pasakojo, kad su žmona mėgsta pasidalinti prisiminimais bei gražiais nutikimais. „Mes pasidžiaugiame prisiminimais, pasižiūrime nuotraukas, prisimename, kiek daug metų jau praėjo.“

Vilius teigė, kad tiek jis, tiek ir Violeta, nemėgsta brangių dovanų ar siurprizų, todėl šios šventės nesureikšmina. Vyras žmoną apipila bučiniais. „Mums šios šventės sureikšminimas būna labiau širdyje.

Tu apsikabini, pabučiuoji. Žinai, kad tu ir tave myli. Tai yra didžiausia dovana, kad žmonės rado vienas kitą.“ Nors dabar, rodos, Lietuvoje vyrauja skyrybų bumas, jis džiaugiasi, kad jiems tai tikrai negresia – jie gyvena taikiai.

„Tikrai skyrybomis nekvepia, kurios dabar aplink visur vyksta. Džiaugiamės tuo, ką turime. Todėl mums nieko papildomo ir nereikia. Pasitenkinsime vynu ir skania vakariene bei pokalbiais“ , – džiaugėsi Vilius.

Sidebar placeholder