Inga Norkutė svečius vaišins keksiukais

Inga Norkutė svečius vaišins keksiukais

Laimingai ištekėjusi, geidžiama ir visų mylima - populiarioji teatro ir serialų aktorė bei TV laidų vedėja Inga Norkutė-Žvinienė, visiems taip pat žinoma kaip Meda iš „Moterys meluoja geriau“, gegužės 3-iąją švęs gražią 41-erių sukaktį. Besisukanti ir teatro scenoje, ir televizijos ekranuose Inga sako ne visada suspėjanti pagalvoti apie artėjančias sukaktis, tuo labiau apie savo gimtadienį. Aktorė į viską žiūri paprastai ir nesureikšmina net didelių sukakčių.

„Net nepamenu, kaip sutikau savo jubiliejų, turbūt vaidinau kokiame nors spektaklyje ir gimtadienis nerūpėjo. Labai buvo darbingas pavasaris“, - minutėlę pagalvojusi prisiminė Inga.

Tiesa, šie metai humoro nestokojančiai aktorei bus kitokie ir ji planuoja būti Šiauliuose su artimiausiais draugais.

„Nieko neplanuoju, bet turėčiau būti Šiauliuose, nenusimato jokio spektaklio, tad pasisėdėsiu su brangiais man žmonėmis“, - pasakojo Inga.

Energija trykštanti moteris teigė esanti praktiška ir dovanų prašanti tik praktiškų.

„Ir mano draugai praktiški, visada pasiklausia, ko man reikia, ko pati nenusipirkčiau, ar kam neturiu laiko nusipirkti. Pavyzdžiui, dabar labai noriu keksiukams kepti kepimo formos“, - paprastu požiūriu į dovanas dalinosi Inga.

Ji tikisi, jog dar šiemet draugams galės prikepti skanių, dabar taip populiarėjančių keksiukų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder