Mariah Carey sesuo beviltiškai siekia susitaikyti

Mariah Carey sesuo beviltiškai siekia susitaikyti

Popdainininkės Mariah Carey sesuo Alison beviltiškai siekia atkurti santykius su atlikėja ir pagaliau susipažinti su savo sūnėnu ir dukterėčia, kuriems balandžio mėnesį sukako vieneri.

42-ejų metų M.Carey su savo vyresne seserimi nuo 1994-ųjų yra bendravusi vos vieną kartą, tačiau Alison tikisi, kad jos galėtų atkurti prieš daugybę metų nutrūkusius ryšius ir jai bus leista aplankyti dvynius Maroccan ir Monroe.

"Noriu susisiekti su Mariah ir pasakyti, kaip aš jos pasiilgau ir didžiuojuosi, kad esu jos sesuo. Nors ir nesame bendravusios daugybę metų, ir tarp mūsų daug nesutarimų, ji visada bus mano mažąja sesute. Žinau, kad Mariah yra puiki mama, o jos vyras Nickas Cannonas, apie kurį girdėjau tiek gražių žodžių, geras tėvas. Tiesiog norėčiau, kad ji leistų man vėl būti jos šeimos nare, ir teta mažyliams. Žinau, kad tarp mūsų daug nesutarimų, bet tikiuosi, kad žaizdos, išskyrusios mūsų šeimą, dar gali užgyti", - interviu "The Sun" sakė penkiasdešimtmetė Alison.

Moteris pripažįsta daugybę metų vartojusi narkotikus ir užsiiminėjusi prostitucija, tačiau tikina, kad dabar ji pasikeitė. Garsios dainininkės seseriai yra diagnozuotas ŽIV. 2002-aisiais mirštančiam tėvui Mariah pažadėjo, kad bendraus su neteisingu keliu pasukusia seserimi, tačiau, pasak Alison, pažado neištesėjo.

"Paskutinį kartą kalbėjau su Maraja 2008-aisiais, kai ji paskambino pasveikinti Naujųjų metų proga. Nuo to laiko man nepavyko su ja susisiekti. Praėjusiais metais, kai man įtarė kepenų vėžį, bandžiau su ja pakalbėti. Giminaitė pranešė, kad Mariah apmokės gydymą ir norėtų bendrauti. Tačiau nesu daugiau nieko iš jos girdėjusi. Nors paaiškėjo, kad tai tebuvo tulžies akmuo, visgi norėjau, kad sesuo būtų šalia".

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder