Mirusio milijonieriaus R. Karpavičiaus žmona Audronė apie vyro brolį: nežinau, kokią širdį reikia turėti, kad taip žemai kristum

Mirusio milijonieriaus R. Karpavičiaus žmona Audronė apie vyro brolį: nežinau, kokią širdį reikia turėti, kad taip žemai kristum

„Aš nežinau, kokią širdį reikia turėti, kad taip žemai kristum, aš neįsivaizduoju... ir dar jis aiškina, kad jų santykiai buvo broliški. Aš nesakau, kad vyras su tokia diagnoze būtų išgyvenęs, bet kaip pasakė daktarai ir ekspertas, jis dar mažiausiai būtų gyvenęs 2–3 metus.

 o brolis visa tai stebėjo, žinojo, matė ir nieko nedarė... Apie tą moterį aš net nekalbu“, – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo.. Iki...“ pasakojs prieš metus mirusio milijonieriaus Raimondo Karpavičiaus pirmoji žmona Audronė Karpavičienė.

Tai, ko gero, pirmas toks išsamus „Marijampolės pieno konservų“ akcininko ir vadovo Raimondo Karpavičiaus žmonos Audronės Karpavičienės interviu.

Ji sutiko atvirai papasakoti apie 40 metų trukusį gyvenimą su vyru, pirmą uždirbtą milijoną ir dieną, kai, pasak Audronės, pakeliui pas medikus į Kauną, jau sunkiai sirgdamas, vyras buvo tiesiog pagrobtas, o netrukus niekam nežinant vedė 16 metų jaunesnę Aistę Grybauskienę.

Anot Audronės, jis buvo numarintas, o šeimos turtas – užvaldytas.

„Čia grynai buvo verslo planas užvaldyti žmogų, pagrobti žmogų ir užvaldyti jo turtą! Todėl jo niekur iš Kauno nevežė, juk ne tik mūsų – šeimos neprileido, neprileido nieko – nei ilgamečių verslo partnerių, nei draugų“, – pasakos A. Karpavičienė.

Apie paskutines sutuoktinio gyvenimo dienas Audronė sako žinanti tik iš ekspertų išvadų...

Kad vyras nebuvo gydomas ligoninėje, buvo likęs namuose, o mirė su pragulomis ant kūno. „Įsivaizduokit – vyras, žmogus su pinigais, o nebuvo pasamdyta net slaugutė, kuri, kaip medikai buvo patarę, kas dvi valandas vartytų. Mano vyras turėjo visas galimybes gydytis užsienyje ir turėti geriausias sąlygas...“ – pasakojo Audronė.

Audronė patvirtina ir spaudoje pasirodžiusią informaciją, kad jos sutuoktinis Raimondas 15 metų nebendravo su broliu Henriku.

Todėl vyro sprendimą palikti pusę turto broliui vadina mažų mažiausiai keistu. „Jie nebendravo, nesikalbėdavo. Nei mano vaikai jo vaikus matė, aš jo dukters nesu mačiusi nuo gimimo.

Aš net neįsivaizduoju, kaip ji atrodo. Jis mano anūkų nėra matęs. Nei mes bendravom šeimomis, nei mūsų vaikai bendravo“, – teigė A. Karpavičienė.

Sidebar placeholder