Neblaivi B. Navickaitė pateko į muštynes su policijos pareigūnu: pasakiau policininkui, kad „ryžas“

Neblaivi B. Navickaitė pateko į muštynes su policijos pareigūnu: pasakiau policininkui, kad „ryžas“

Žinoma palangiškė, politiko Petro Gražulio dukters mama Birutė Navickaitė penktadienį pateko į konfliktą su policijos pareigūnu, praneša naujienų portalas 15min.

Feisbuke moteris pasidalijo keliomis nuotraukomis, kuriose matyti galvos srityje esantys sumušimai. B. Navickaitė neslėpė policijos pareigūną pavadinusi „ryžu“. „Pasakiau policininkui, kad ryžas. Galva į plyteles“, – prie nuotraukų rašė B. Navickaitė.


„Betgi ryža, raudona, geltona, žalia – koks skirtumas, kokia tai spalva? Aišku, gal jį norėjau šiek tiek užgauti... Bet vis tiek manau, kad policininkai neturėtų talžyti žmonių į plyteles su galvomis už tai, kad jis buvo pavadintas „ryžu“, „mažu“, „per žemu“, „storu“ ar dar kokiu.

Ryžas – tiesiog spalva. Taip, aš tai pasakiau iš pykčio, galbūt norėjau užgauti, bet žinote, aš ir neseniai užsisakiau ryžų plaukų dažų.

Esmė ta, kad tai policininkas trenkė mano galvą į plyteles, todėl dabar laukiu greitosios pagalbos“, – minėtam naujienų portalui teigė B. Navickaitė.

Komentarų skiltyje prie moters nuotraukų užvirė diskusija. B. Navickaitė teisinosi: „Angelai sargai. Ką aš kalta, kad jis ryžas?“ 

„O kam išvis kažką pravardžiuoti? Atrodo, esate suaugusi moteris, auginanti vaiką“, – komentaruose rašė internautas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder