P. Gražulis apie policijos incidentą su Birute: visko gyvenime pasitaiko

P. Gražulis apie policijos incidentą su Birute: visko gyvenime pasitaiko

TV3 laida „Prieš srovę“ antradienio vakarą bandė išsiaiškinti, kaip galėjo nutikti, jog po paviešintų Birutės gražių vaizdų, kuriuose Petras Gražulis smagiai leidžia laiką su dukryte, penktadienio rytą Birutė atsidūrė policijoje surakinta antrankiais ir dar su guzu kaktoje.

Petras į svečius pabūti su dukrele ir su jos mama visada atvyksta ne tuščiomis – lepina dukrą žaislais ir dovanėlėmis. Tik šį kartą, be lauktuvių dukrytei, Petras atsinešė ir vyno... Tačiau idiliškas vakaras baigėsi labai netikėtai – ryte Birutė pasigedo dukrytės. Moteris išsigando, kad Petras pagrobė jos vaiką.

Pati Birutė apie tai, kas nutiko tą vakarą, nelabai ką prisimena: „Čia atsimenu, čia ne“, – pasakoja savo keistą būseną Birutė ir tikina, jog taip dar niekada nėra buvę. Moteris įtaria, kad tokią būseną lėmė jos geriami vaistai ir vynas.

Birutės ir Petro istorijoje niekada netrūko dramų ir pykčių. Tačiau ne ši kartą. Net šioje keistoje ir nelabai malonioje situacijoje vyras palaiko savo vaiko motiną.

„Aš manau, kad Birutė viską susitvarkys. Visko gyvenime pasitaiko. Visiems visko būna. Bus gera mama ir toliau prižiūrės Monikutę. Aš palaikau visais gyvenimo atvejais. Visi gali suklupt. Tai žmogiška. Pati Birutė kalta, kad viską kelia į feisbuką ir ieško užtarimo, nors pati tikrai ne visada būna teisi. Bet turiu ją palaikyti, nes ji yra Monikutės mama“, – kalbėjo politikas.

Panašu, kad Petro palaikymas svarbus į nemalonią padėtį pakliuvusiai Birutei. „Petras mane supranta. Nors truputį ir barė. Daugiau taip nenutiks. Reikia gyventi toliau“, – kalbėjo moteris.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder