Vilius Tarasovas su žmona Violeta parodė, kaip sportuoja namuose: „Geriau negu nieko“

Vilius Tarasovas su žmona Violeta parodė, kaip sportuoja namuose: „Geriau negu nieko“

Kovo 16-ąją Lietuvoje įsigaliojęs karantinas apribojo daugelio planus bei pomėgius. Dėl koronaviruso grėsmės žmonės raginami kuo daugiau laiko praleisti namuose.

Uždarytos ne pirmo būtinumo prekių parduotuvės, grožio salonai, mokyklos bei pramogų vietos. Dėl didėjančio koronavirusu užsikrėtusiųjų skaičiaus, nuspręsta pratęsti karantiną iki antrosios Velykų dienos.

Ši žinia sporto salę trumpam įsirengti namuose paskatino ir dainininką Vilių Tarasavovą. Jis socialinio tinklo paskyroje pasidalijo nuotraukomis, kuriose matyti kaip juodu su žmona Violeta drauge lieja prakaitą atlikdami pratimus namuose.

„Sportuoju visada dažnai, tik karantino pradžioje padariau savaitės pauzę, kadangi turėjau lengvą traumą – buvau pertempęs raumenį. Be sporto negaliu, todėl savaitė be sporto man jau buvo daug.

Žinoma sportuoti namuose ne tas pats kaip sporto salėje, bet vis tiek geriau negu nieko“, – pozityviai naujienų portalui lrytas.lt pasakojo vyras. Nuo Viliaus stengiasi neatsilikti ir Violeta.

Moteris labiausiai mėgsta grupines treniruotes.

Namų sąlygomis ji atlieka aerobikos pratimus, kuriuos rodo treneris. Tai būna geras valandos kardio“, – pasakojo Vilius. Dainininkas pridūrė, jog nori paskatinti ir kitus pakilti nuo patogių sofų ir sportuoti. „Labai lauksiu visų „kietų“ sportininkų iš už ekrano komentarų“, – šyptelėjo vyras. 

Sidebar placeholder