Trumpas patvirtino, kad nedalyvaus respublikonų prezidentiniuose debatuose

Brian Krassenstein: WOW! Raginu visus Trumpo šalininkus tai bent perskaityti

(1)

 

Trumpas teigė, kad Bidenas pasielgė taip pat, kaip ir jis su slaptais dokumentais Mar-a-Lago.  Jacko Smitho komanda ką tik atsakė teismui štai ką: "Amerikos istorijoje nėra buvę atvejo, kad buvęs pareigūnas elgtųsi bent kiek panašiai kaip Trumpas. 

- Jis sąmoningai perėmė didžiulį pluoštą slapčiausių šalies dokumentų - tokių slaptų dokumentų, kad jie buvo pateikti prezidentui, - ir laikė juos nesaugomose vietose savo gausiai lankomame socialiniame klube. 

- Kai Nacionalinė archyvų ir įrašų administracija (toliau - NARA) iš pradžių siekė juos grąžinti (prieš sužinodama, kad juose yra įslaptintos nacionalinės gynybos informacijos), D. Trumpas delsė, nutylėjo ir išsisukinėjo. 

- Susidūręs su galimybe imtis teisinių veiksmų, jis tariamai sutiko įvykdyti NARA prašymus, tačiau iš tiesų ėmėsi papildomų apgaulės veiksmų ir grąžino tik nedidelę dalį turimų dokumentų, teigdamas, kad jų pateikimas yra baigtas. 

- Tada, kai jam buvo įteiktas didžiosios žiuri šaukimas į teismą su reikalavimu grąžinti likusius dokumentus su slaptumo žyma, D. Trumpas bandė į šį korupcinį sumanymą įtraukti savo advokatą, siūlydamas jam melagingai pasakyti FTB ir didžiajai žiuri, kad D. Trumpas neturi jokių dokumentų, ir siūlė savo advokatui paslėpti arba sunaikinti dokumentus, o ne pateikti juos vyriausybei. 

- Nesėkmingai bandydamas sukurpti advokatą, D. Trumpas pasitelkė savo patikimą žmogų, bendrakaltinamąjį Waltine'ą Nautą, kad šis suklaidintų advokatą ir perstumdytų dėžes, siekdamas nuslėpti, kad jis (D. Trumpas) ir toliau turi įslaptintų dokumentų. 

- Dėl to Trumpas per savo advokatą vėl grąžino tik dalį turimų įslaptintų dokumentų, melagingai tvirtindamas, kad jų galiojimas baigtas. Trukdantis elgesys tęsėsi net ir toliau. 

- 2022 m. birželį, žinodamas, kad jis pasirūpino, jog Nauta perkeltų dėžes, kad jas paslėptų nuo Trumpo advokato, ir žinodamas, kad vyriausybė išsikvietė į teismą apsaugos vaizdo įrašą, kuriame būtų matyti tas slaptas dėžių perkėlimas, Trumpas, prie kurio dabar prisijungė ne tik Nauta, bet ir bendras kaltinamasis Carlosas De Oliveira, bandė priversti Mar-aLago informacinių technologijų vadovą ištrinti vaizdo įrašą, kuriame būtų matyti dėžių perkėlimas."

Jei ketinate tikėti specialiuoju patarėju Huru dėl Bideno, ar nereikėtų patikėti ir pirmiau pateiktais Džeko Smito teiginiais, kurie paremti gana tvirtais viešais įrodymais?

Vaizdo įrašas iš Smitho spaudos konferencijos birželio mėn. po to, kai buvo paskelbti kaltinamieji aktai:
22:47 val. - 2024 m. vasario 27 d.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder