Jurga Lago: "Europoje prasideda pavojingi procesai" (8)

Žinot, ką? Realiai tai vyksta, matyt, natūrali atranka ir šalys, šeimos, žmonės, nenusipelnę sėkmės savo vaikams eis į geopolitinius šiukšlynus. Nesugebi suprasti, kad nusikaltėliai veržiasi į pastatą ir tu tuoj būsi išmestas?

Užsirakinti dar vienu kabliuku nepadės. Tu jau vienas lauke ne karys - išsigelbėti gali tik iškišęs snapą ir veikdamas drauge su kaimynais.

Pati pažįstu dvi šeimas - vieną Lietuvoje, kuri liepą emigruoja į Šveicariją iš Kauno, o kitą - ispanų šeimą, kuri traukiasi į... Lenkiją.

Pirmieji yra verslininkai, antrieji - medikai. Abi aiškiai ir paprastai paaiškina - ten bus saugiau vaikams.

Europoje prasideda pavojingi procesai.

Šalies žmonių tylėjimas, laukimas ir nematymas reiškia praktiškai... turto praradimą ir visišką gyvenimo paralyžių rytoj.

Vienintelė validi valiuta yra vienybė ir nepaklusnumas šiandien - kas jos neturi, rytoj praras jau tikrus pinigus ir tikrą turtą.

Tik sugebėję susivienyti ir susijungti galim dar šį tą padaryti.

Todėl ir Lietuvai maivytis nebėra laiko. Lietuvis turi atsidurti gatvėje - su Šeimų maršu, matyt.

Kitaip mums durys užsidaro - įsijungsim į bendrą ešeloną vagonų linijoje - šįkart važiuojančių iš Vakarų.

Judama greit ir įgaunamas pagreitis. Green-eco-sustainable-tolerance doktrina slepia fašizmą, komunizmą ar velnias žino, kaip šį reiškinį pavadins vėliau istorija.

Geras tekstas čia:

https://kaunoforumas.com/2021/04/10/remigijus-simkus-nieko-neturesite-ir-busite-laimingi-eksperimentas-tesiasi/?fbclid=IwAR0GHRPiNGP86LzVgFE0JyeEO3WfXaE1DDvpwMfs0yfx9IiAyY2daV4QxIw

Nuotraukoje - vėliavėlės, parduodamos Madrido centre, mažoje krautuvėlėje.

P.S. Mano FB su trukdžiais, bet veikia. Dar vis jį tikrinu. Žinutes galiu gauti tik iš draugų.

Pamačius šią vėliavėlę pirma reakcija buvo šokas, atsikvošėjęs pradedu galvoti: o ką aš padariau ne taip, kad planetai būtų geriau, jog nusižudyčiau. Gerai pagalvojęs suprantu, kad ir vandens išleidžiu per daug ir šiūklę esu numetęs ne į šiūkšlių dėžę, o jeigu ir į dėžę, tai nebūtinai rūšiuodamas..., daug dar galiu rasti sau priekaištų ir pabandyti priversti save rūpintis ir tais, kurie gyvens po manęs. Toks ir yra šios vėliavėlės tikslas! Bet ne kiekvienam juvelyrui tą suprasti? Ir kaip būtų gerai, jeigu juvelyrai komentuotų apie tai, apie ką geriausiai supranta - juvelyriką?!
Saulius, 2021-04-16 07:36
Man labai gaila tų žmonių, kurie nebenori mąstyti ir ar išgirsti ką jiems sako mažumoje pasilikę protingi, išsimokslinę, atsidavę mokslui ir savo darbą išmanantys intelektualai, profesoriai, mokslininkai. Tokią nuomonę susidariau iš socialinių tinklų komentarų. Ar įmanoma nors kažkaip atmerkti jiems akis į susiklosčiusią pasaulinę situaciją? - skaudu pripažinti, bet manau kad jau nebe.... Žmonės atsipeikėkit, kokie skiepai, kokia masinė vakcinacija !!!???
Edadom, 2021-04-15 14:27
Jurgos Lago nusišnekėjimai.Gamink blizgučius,ten geriau gaunasi.
asd, 2021-04-14 18:07
Sidebar placeholder