Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Pamačius šią vėliavėlę pirma reakcija buvo šokas, atsikvošėjęs pradedu galvoti: o ką aš padariau ne taip, kad planetai būtų geriau, jog nusižudyčiau. Gerai pagalvojęs suprantu, kad ir vandens išleidžiu per daug ir šiūklę esu numetęs ne į šiūkšlių dėžę, o jeigu ir į dėžę, tai nebūtinai rūšiuodamas..., daug dar galiu rasti sau priekaištų ir pabandyti priversti save rūpintis ir tais, kurie gyvens po manęs. Toks ir yra šios vėliavėlės tikslas! Bet ne kiekvienam juvelyrui tą suprasti? Ir kaip būtų gerai, jeigu juvelyrai komentuotų apie tai, apie ką geriausiai supranta - juvelyriką?!
Saulius, 2021-04-16 07:36
Man labai gaila tų žmonių, kurie nebenori mąstyti ir ar išgirsti ką jiems sako mažumoje pasilikę protingi, išsimokslinę, atsidavę mokslui ir savo darbą išmanantys intelektualai, profesoriai, mokslininkai. Tokią nuomonę susidariau iš socialinių tinklų komentarų. Ar įmanoma nors kažkaip atmerkti jiems akis į susiklosčiusią pasaulinę situaciją? - skaudu pripažinti, bet manau kad jau nebe.... Žmonės atsipeikėkit, kokie skiepai, kokia masinė vakcinacija !!!???
Edadom, 2021-04-15 14:27
Jurgos Lago nusišnekėjimai.Gamink blizgučius,ten geriau gaunasi.
asd, 2021-04-14 18:07
Kiekvienas turi dirbti savo darbą. Tegul ir toliau kuria žinoma juvelyrė nuostabius papuošalus, tačiau profaniški savo jausenas įamžinantys rašinėliai atrodo juokingi.
Vyriškis, 2021-04-13 21:05
neomarksistams tiesa tiesiog degina akis ir vidurius. Vieni iš nežinojimo, kiti iš mados, kiti prie bandos... bendras vienas bruožas - savos nuomonės lygis palei dugną. Butybės su voragyvių atmintimi. Ką pasakė per kalbančią dėžutę, tuom ir tiki. Lieps rytoj priduoti į krematoriumą savo tėvus, tai priduos dar ir kaimyno. Istorija sukasi ratu, viskas kartojasi, viskas jau buvo. Tik kiti "pranašai", kiti '"vadai", kiti "religijų" pavadinimai, o tikslas ? "Ant senos civilizacijos griuvėsių pastatysime koncalgerį naują...." Juokingiausia tai, kad šie mankurtai net nesuvokia, kad ir jie bus paleisti į utilizaciją kaip panaudotas tualetinis popierius, nes niekam idiotai neįdomūs ir nereikalingi, kai jie padaro juodą "mauro" darbą. Jau visai tai buvo, todėl ir buvo griaunama švietimo sistema, kad užaugtų mankurtų karta. Ir ne viena...
Shadow, 2021-04-13 20:46
1. Laivas SŪDUVIS stovės prie Pilies tilto, Dangės kairėje krantinėj, REGATOS vietoj. 2. Laivas „SŪDUVIS” bus „UŽKONSERVUOTAS”, o ne „NURAŠYTAS”. Tiems, kas skaito komentarus tinklaraštyje ir jau žino kur Smiltynėje stovi „NURAŠYTAS” laivas „KOLYMA”, rekomenduojame nuvykti dar į Klaipėdos geležinkelio stotį ir apžiūrėti „UŽKONSERVUOTĄ” juodą garvežį… …
LAIVAS KURŠIS, 2021-04-12 19:31
Ji geriau ir lieka ties savo papuošaliukais ar ką ji ten kuria...
Gal, 2021-04-12 16:52
aha.. Lenkija ir Šveicarija pagal autorę, matyt, geografinę padėtį pakeitė - persikraustė į artimuosius rytus... ar kur ten jos ešalonai ruošias važiuoti?..:)
komentaras, 2021-04-12 11:42

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.