Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Beje, po minėtų posėdžių rajono meras B. Markauskas BANGOJE pasidalino įspūdžiais ir pateikė artimiausius savivaldybės valdžios įvairų objektų statybos ir rekonstravimo planus. Nustebino tai, kad nė žodeliu nebuvo užsiminta apie daug šaršalo jau ne vienus metus keliančio sporto komplekso su baseinais ir, gal būt, ledo ritulio aikštelėmis statybos projekto tam tikroje vietoje rengimo eigą. šiuo metu už valdančiosios koalicijos ribų likusių Tarybos narių tarpe yra dvi skirtingos nuomonės dėl komplekso statybos vietos - ar Įspraudžiant prie stadiono ir pagrindinės mokyklos, ar prie prekybos centrų esančiose pievose. Yra ir labai skirtingi Tarybos narių -verslininkų bei jų atstovaujamų kitų verslininkų grupių interesai. Todėl tikrai galima laukti sekančių "Sostų karų" serijų, kuriose energingai reikšis ir savivaldybėje bei Taryboje veikiančios "princesės Kenos".
Liesas katinas, 2021-05-11 17:01
Čia pateiktus "išminties" perlus Tarybos nariai barstė ketvirtadienio dienos Tarybos posėdyje. Penktadienį vyko neeilinis Tarybos posėdis iš postų pašalinęs administracijos direktorių ir ligoninėje sunkiai besigydančią vicemerę. Irgi buvo daug išminties ir kvailysčių kupinų kalbų ir replikų, kai kiekvienas "prelegentas" giedojo kaip tas musulmonų mula iš savo bokšto, nesiklausydamas ir nenorėdamas girdėti kitų kalbančiųjų. Bet aiškiausią signalą rajono visuomenei apie vykstančius "Sostų karus" pateikė Tarybos narys Kura dar Tarybos narių „išsiskaičiavimo“ posėdžio pradžioje labai skaniai ir užkrečiamai nusižiovavęs. Berods, per abi posėdžių dienas nepasakęs nė vieno sakinio (išskyrus "esu" registracijų metu) ir balsavęs pagal savo grupės vado nurodymą. Tad ir kituose posėdžiuose dalis Tarybos narių vis rėkaus, kita dalis gal žiovaus, gal snaus, bet visi balsuos jau šiandien aiškiomis frakcijų vadovų nubrėžtomis kryptimis.
Liesas katinas, 2021-05-11 16:36

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.