Prof. Gediminas Merkys: Kas vienija seimūną T.V. Raskevičių ir Mao Dzedongą? (2)

Mainstryminė žiniasklaida paskelbė intriguojantį Seimo nario, parlamento Žmogaus teisų komiteto pirmininko T. V. Raskevičiaus, prisipažinimą: su dvejomis moterimis auginu savo biologinį sūnų, o apie žmonių įvairovę turi būti ugdoma nuo mažens...

Žodžių iš dainos neišmesi. Pasakyta, padaryta. O ką reiškią ši Urbi et Orbi ištransliuota žinutė? Mokantiems skaityti tarp eilučių, joje yra triguba žinia.

Žinutė Nr. 1.: gyvenu seksualinių perversijų pagrindais, maža to, drąsiai spjaunu į tradicinę moralę. Ši žinutė susišaukia su ankstesniu viešu herojaus pasigyrimu, jog esu „profesionalus gėjus".

Žinutė Nr. 2.: aš šiandien esu Lietuvos valdžia, iniciatyvus, ideologiškai indoktrinuotas jos atstovas, parlamento Žmogaus teisių komiteto pirmininkas.

Žinutė Nr. 3.: mes drąsiai eisime pas Jūsų vaikus, mes eisime į švietimo įstaigas, mes keisime, modernizuosime pasenusį, mūsų akimis, pasaulėžiūrinio ir dorovinio ugdymo turinį.

Juk apie žmonių įvairovę turi būti ugdoma nuo mažens...Mes išmokinsime, priversime jūsų vaikus ir anūkus gyventi gražiai, moderniai, teisingai. Nesižavite seksualinėmis perversijomis, prisilaikote tradicinės moralės? Būsite marginalais, neturėsite karjeros, mokėsite baudas, turėsite teistumą...

Dabar pasiskaitykite Premjerės I. Šimonytės - Raskevičiaus politinės bendražygės - viešai išsakytą mintį.

Kam nepatinka, palaukite 2024 m., išsirinkite kitą, patinkančią valdžią.

Nereikia ant Ingridos pykti. Niekada nereikia pykti už tiesą. O tiesa tokia, kad T.V. Raskevičiaus į Lietuvos politinę valdžią nenuleido koks nors Dekanozovas ar Suslovas. Ir ufonautai nenuleido. Mes Tomą Vytautą patys išsirinkome. Prie jo išrinkimo ypač prisidėjo ir tie bemaž 50 proc., kurie prie balsadėžių rinkimų dieną nesiteikė ateiti.

Archyvų nuotr.

Sentencija moko: „jei tu nesidomi politika, tai politika susidomės tavimi". Pratęskime: „...susidomės ne tik tavimi, bet ir tavo vaikais, anūkėliais jų doriniu auklėjimu...". Nesibodėkime pažvelgti į įžūlias sentencijos akis, į radikalių genderistų mums visiems rodomą didįjį pirštą...

Norom nenorom tenka prisiminti kinų komunizmo lyderį Mao Dzedongą ir jo įžymiąją raudonąją citatų knygelę. Klaidinga manyti, jog ten vien nesąmonės. Keletas citatų: „jei nori išmokti plaukti, reikia plaukti..." arba „...kuo blogiau, tuo geriau...".

Pastaroji citata be galo prasminga būtent dabar. Veiksmas turi atoveiksmį. Ši universali tezė galioja ne tik fizikoje, bet ir politikoje, netgi buitiniuose žmonių santykiuose.

Archyvų nuotr.

Brutalus, nedemokratiškas radikalios genderistinės ideologijos ir politinės praktikos brukimas Lietuvai jau šokiravo žmones ir rinkėjus, pastatė visus ant blakstienų.

Visa tai jau iššaukė masinį žmonių pyktį, pasibjaurėjimą ir tai nepraeis be pasekmių. Konservatoriai pražūtingai eina beviltiško ir nebegrįžtamo savęs kompromitavimo keliu. Landsbergiai, kubiliai, razmos, zingeriai ir juknevičienės seniai išdavė konservatizmo ideologiją.

Partijos jaunikliai - visokios radvilės, bilotaitės, majauskai apskritai jokios ideologijos neturi, manyčiau, net nežino, kas tai yra. Ir kreiviai su šiugždinienėmis jokios ideologijos taip pat neturi.

Priešingai nei liberalai, kurie fetišizuoja individą ir individualizmą, konservatizmo vertybės yra tradicija, nacionalinė valstybė, šeima, stabilumas. Tai vertybės, kurios laiduoja civilizacijos tvarumą, tęstinumą. Tų dalykų Europai ir Lietuvai šiandien verkiant reikia.

Lietuvos konservatoriai turės skilti arba jų tiesiog neliks. Neliks ir tiek. Jų vietą ir funkciją politikos lauke užims kiti.

Jei yra labai blogai, netrukus gali būti dar blogiau, bet po to jau bus geriau.

Tiesą sakant, čia ne Azijos komunistų, bet tūkstantmetės rytų civilizacijos išmintis.

 

Sidebar placeholder