Arestovičius atsakė, ar Ukraina gali sunaikinti Krymo tiltą

Krymo tilto, jungiančio okupuotą pusiasalį su Rusija, sunaikinimas šiandien neįmanomas. Prezidento kanceliarijos vadovo patarėjas Aleksejus Arestovičius tai pasakė per tiesioginę transliaciją su Marku Fejginu.

Archyvų nuotr.

Arestovičius atsakė, ar Ukraina gali sunaikinti Krymo tiltą

Pasak jo, struktūra patikimai saugoma nuo priešo pajėgų.

"Krymo tiltas yra strateginės reikšmės kapitalinis statinys, specialiai pagamintas ir uždengtas, kad jo nebūtų galima sunaikinti.

Jį dengia mažiausiai dvi oro gynybos brigados, oro gynybos pajėgos nuolat yra ore, oro gynybos pajėgas aprūpina laivai.

Tai labai rimtas statinys, o pataikyti į tiltą sparnuotąja raketa - tai tas pats, kas 300 metrų atstumu paleisti kulką į šone padėtą popieriaus lapą.

Dešimtoji milimetro dalis. Net jei į jį pataikysite taip smarkiai, kad jis sugrius, atramos bus labai greitai atstatytos specialiomis inžinerinėmis priemonėmis", - paaiškino jis.

Arestovičius pridūrė, kad Ukraina jau seniai būtų sugriovusi tiltą, jei tai būtų buvę taip paprasta padaryti.

Krymo tilto sunaikinimo perspektyvos

Kaip pranešė UNIAN, anksčiau buvęs generalinio štabo viršininko pavaduotojas generolas leitenantas Igoris Romanenko sakė, kad Ukraina galbūt ir negalės sunaikinti viso tilto, tačiau teoriškai tinkamu metu galima smogti, kai per jį keliauja kariai.

Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretorius Oleksijus Danilovas pakomentavo galimybę, kad Ukraina gali užpulti Krymo tiltą, kuris jungia Rusijos Federaciją su laikinai okupuotu pusiasaliu.

Kremlius Danilovo pareiškime apie išpuolį ant Krymo tilto įžvelgė "pranešimą apie teroristinį išpuolį".

D. Peskovas sakė, kad Ukrainos pareiškime "yra daug požymių veiksmų, kurie turi būti teisiškai patikrinti ir už kuriuos turi būti toliau baudžiama".

Archyvų nuotr.
 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder