Donaldo Trumpo žiniasklaidos ir technologijų grupė planuoja kurti srautinę televiziją

Donaldo Trumpo žiniasklaidos ir technologijų grupė planuoja kurti srautinę televiziją

Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) žiniasklaidos ir technologijų grupė „Trump Media & Technology Group“ antradienį pranešė, kad kurs srautinės televizijos platformą, nors jos akcijos Volstryte toliau krenta. 

Tai buvo paskelbta antrąją prisiekusiųjų atrankos dieną istoriniame baudžiamajame procese, kuriame kaltinimai pareikšti buvusiam JAV prezidentui. 

Nė vienas buvę prezidentas JAV istorijoje nebuvo teisiamas baudžiamojoje byloje.

Be kita ko, skandalų persekiojamas 77-erių D. Trumpas siekia po lapkričio rinkimų grįžti į Baltuosius rūmus.

Manhatane vykstančiame teismo procese D. Trumpas kaltinamas klastojęs apskaitą, kad nuslėptų mokėjimus pornografinių filmų aktorei Stormy Daniels (Stormi Daniels) ir taip apsaugotų savo 2016-ųjų rinkimų kampaniją nuo viešumo neigiamu aspektu. 

Jam taip pat iškeltos dar trys bylos.

Nors praėjusį mėnesį „Trump Media and Technology Group“ įspūdingai debiutavo Volstryte, dabar grupės akcijos patiria nuosmukį.

D. Trumpui priklauso 57,3 proc. akcijų grupės, kurios pagrindinis turtas yra „Truth Social“ – socialinės žiniasklaidos platforma, sukurta buvusiam prezidentui po to, kai jis buvo pašalintas iš tuometinio „Twitter“ ir „Facebook“ po 2021-ųjų sausio 6-osios Kapitolijaus šturmo.

„Trump Media and Technology Group“ teigimu, planuojama, kad jos srautinėje televizijoje daugiausia dėmesio bus skiriama naujienoms, religijai ir visai šeimai skirtiems vaidybiniams bei dokumentiniams filmams.

„Džiaugiamės galėdami pradėti kitą didelį „Truth Social“ etapą“, – pranešime spaudai sakė generalinis direktorius Devinas Nunesas.

„Siekiame suteikti nuolatinius namus aukštos kokybės naujienoms ir pramogoms, kurias diskriminuoja kiti kanalai ir turinio pristatymo paslaugos“, – pridūrė jis. 

Pasak bendrovės, pirmuoju etapu į „Truth Social“ programėlę bus įtraukta srautinė televizija, o antruoju bus išleista jos atskira versija.

Savaitgalį D. Trumpas sulaukė kritikos dėl jo socialiniame tinkle „Truth Social“ paskelbto vaizdo įrašo, kuriame JAV prezidentas Joe Bidenas (Džo Baidenas) vaizduojamas taip, tarsi būtų pagrobtas. 

J. Bideno perrinkimo kampanija teigė, kad toks respublikonų numanomo kandidato lapkričio rinkimuose D. Trumpo pranešimas gali sukelti smurtą.

D. Trumpo kampanija neatsiprašinėjo, kaltindama demokratus naudojantis teisingumo sistema kovoti su numanomu respublikonų kandidatu.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder