Atsakydamas į žurnalisto klausimą jis pažymėjo, kad ES paprastai nekomentuoja "keistų pareiškimų žmonių, kurie desperatiškai siekia atkreipti į save dėmesį, ypač jei jie nuolat yra antras numeris".
"Nors puiku, kad minėtas asmuo viešai skelbia savo diagnozę dėl psichikos sveikatos būklės, vienintelis dalykas, kurį šiuo atveju galima pasakyti, yra rekomenduoti konsultacijas ir specialistų pagalbą", - sakė P. Stano.
Kartu jis išreiškė abejonę, ar Rusija gali sau leisti investuoti į socialinę gerovę ir sveikatos priežiūrą, turint omenyje milijardus, kuriuos ji išleido karui.
Stano pridūrė, kad ES ir toliau rems Ukrainą ir teiks jai viską, ko jai reikia, nesvarbu, kiek tai kainuotų: "šaudmenis, įrangą, karinę techniką, oro gynybos įrangą ir taip toliau, kad Ukraina galiausiai galėtų laimėti šį karą".
Anksčiau D. Medvedevas sakė, kad Rusijos kariai gali pasiekti Kijevą ir užimti šį "Rusijos miestą", kurį vis dar "valdo tarptautinė Rusijos priešų brigada", vadovaujama Jungtinių Valstijų, todėl jis kelia "grėsmę" Maskvai.
D. Medvedevas taip pat leido suprasti, kad panašus likimas laukia ir Odesos.
"Mes laukėme Odesos Rusijos Federacijoje, jau vien dėl to, kokia šio miesto istorija, kokie žmonės ten gyvena, kokia kalba jie kalba.
Tai mūsų rusiškas, rusiškas miestas", - sakė jis.
2022 m. vasarį, po visiškos invazijos į Ukrainą, Rusijos kariuomenė priartėjo prie Kijevo ir kovėsi miesto pakraščiuose. Rusijos gynybos ministerija pranešė, kad kariuomenė blokavo Ukrainos sostinę iš vakarinės dalies ir Černigovo.
Tačiau balandžio mėnesį Rusija paskelbė išvedanti karius iš Kijevo krypties.
Prezidentas Vladimiras Putinas teigė, kad toks sprendimas buvo priimtas, nes to "prašė" Vakarų partneriai, siekdami sudaryti sąlygas taikos susitarimui, kuris tuo metu buvo svarstomas Stambule.
Tačiau iš karto po to Kijevas atsisakė susitarimų dėl Vakarų spaudimo, sakė V. Putinas.
Rašyti komentarą