Howardas Buffettas

Howardas Buffettas 2022 metais Ukrainai skyrė 150 mln. JAV dolerių

Milijardieriaus Warreno Buffetto sūnus Howardas Buffettas 2022 metais Ukrainai skyrė 150 mln. JAV dolerių. 2023 m. jis iš viso Ukrainai nupirko 360 mln. Savo lėšomis pastatė virtuvės gamyklas Bučoje ir Lozovajuje, policijos nuovadas Borodiankoje ir Išumoje, šunų dresavimo centrą Bučoje. 

Bafetas į Ukrainą atveža kombainų, traktorių ir sėklų ir nemokamai juos atiduoda ūkininkams. Perka ir atveža į Ukrainą išminavimo mašinas: kai kuriose vietovėse išminavimas yra pagrindinė žemės ūkio darbų rūšis... 

Bafetas remia Ukrainos policiją, atvežė dešimtis DNR aptikimo mašinų, nupirko aukščiausio lygio apmokymo tarnybinių šunų Nyderlanduose ir atvežė juos į Ukrainą.

Bafetas padeda ieškoti karo nusikaltėlių, Ukrainoje sukūrė atskirą organizaciją. 

Jis finansavo atviro protezavimo centro "The Superhumans Center" netoli Lvovo įkūrimą ir veiklą.

Nupirko ir atvežė 2 400 didelės galios generatorių... 

2023 m. rugsėjį Bafetas ir "Ukrzaliznycia" sukūrė pirmąjį pasaulyje virtuvinį traukinį, kuris gali 5-7 dienas veikti be elektros energijos tiekimo nutraukimo metu ir per savaitę pagaminti 70 tūkst. porcijų maisto.

Kiek pinigų turi Hovardas Bafetas? Sunku pasakyti, nes jis juos nuolat leidžia, Ukrainai jis jau išleido pusę milijardo.

Jis įsimylėjo Ukrainą, per karą joje lankėsi dešimt kartų, ir atrodo, kad Ukrainoje jis praleidžia daugiau laiko nei namie Jungtinėse Valstijose...

Jis yra milijardieriaus investuotojo Warreno Buffetto vidurinysis vaikas.

Jis buvo pavadintas savo senelio Hovardo Bafeto ir mėgstamiausio Voreno Bafeto profesoriaus Benjamino Grehemo garbei.

Būdamas Hovardo G. Bafeto fondo (HGBF) generalinis direktorius ir pirmininkas, Bafetas yra apkeliavęs daugiau kaip 130 šalių, kad užfiksuotų problemas, susijusias su biologinės įvairovės išsaugojimu ir pakankamų išteklių užtikrinimu žmonių poreikiams patenkinti.  

HGBF buvo viena iš penkių filantropinių grupių, kurioms Warrenas Buffettas 2020 m. liepos mėn. iš "Berkshire Hathaway" B klasės akcijų skyrė 2,9 mlrd.

P.S. Žurnalo "Forbes" duomenimis, 2023 m. balandžio mėn. turtingiausių pasaulio milijardierių reitinge Warrenas Buffettas užėmė 5 vietą, jo asmeninis turtas sudarė 106 mlrd. $. 

Warrenas Buffettas planuoja didžiąją dalį savo turto paaukoti labdarai.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder