karas Ukrainoje

Jei Rusija susprogdins Chersono užtvanką, Ukraina „smogs dar stipriau“

Ukrainos pajėgos „smogs dar stipriau“, jei Rusija sugriaus hidroelektrinę Chersono regione, kur Kyjivo kariai stumia lauk okupacines Rusijos pajėgas, penktadienį pagrasino Ukrainos prezidento kanceliarijos vadovas.

Andrijus Jermakas tviteryje parašė, kad Maskvos „branduolinis šantažas“ nesugebėjo įbauginti Ukrainos ir jos sąjungininkių, todėl dabar „jie bando visus išgąsdinti susprogdindami“ Kachovkos elektrinę Dniepro upėje.

„Ukraina nepasiduos taikai per prievartą ... Jie mūsų nepalauš. Mes smogsime dar stipriau“, – rašė jis.

Tai buvo paskelbta praėjus kelioms valandoms po to, kai Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis perspėjo, kad Rusija planuoja ataką prieš elektrinę, kuri ne tik sukeltų didelius elektros ir vandens tiekimo sutrikimus, bet ir potvynius, nuo kurių greičiausiai nukentėtų šimtai tūkstančių žmonių.

„Rusija sąmoningai kuria pagrindą didelio masto nelaimei Ukrainos pietuose“, – sakė V. Zelenskis ketvirtadienį vakare vaizdo kreipimesi per ES vadovų susitikimą.

Pasak jo, jei Rusija iš tiesų rengia teroristinį išpuolį Kachovkos hidroelektrinėje, vadinasi, ji jau supranta, kad nesugebės išlaikyti užgrobtų Ukrainos pietų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder