Oleksijus Arestovičius apie audringą Putino susitikimą su generolais

(1)

Ukrainos prezidento administracijos vadovo patarėjas Oleksijus Arestovičius paskelbė, kad Putinas plūdo savo generolus.

Archyvų nuotr.

Oleksijus Arestovičius pareiškė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nepatenkintas padėtimi fronte ir rėkė ant Rusijos generolų. Tai jis sakė kalbėdamas su Rusijos visuomenės veikėju ir teisininku Marku Feiginu.

"Malonūs žmonės iš Maskvos mums pranešė, kad užvakar įvyko susitikimas su Putinu. Jis labai šaukė ant generolų, dėl ko buvo labai nepatenkintas, labai. Jie nepadarė to, ką žadėjo. Bijau spėlioti, bet kai kurie ženklai, rodantys, kas vyksta, man teikia vilčių", - sakė OP patarėjas.

Jis pridūrė, kad neseniai Rusijos gynybos ministro Sergejaus Lavrovo pareiškimas, jog Maskva yra pasirengusi atnaujinti taikos derybas su Kijevu, rodo, kad Kremlius supranta savo pralaimėjimo Ukrainoje perspektyvą.

"Kada Kremliaus režimas eina į derybas?

Kai jiems sekasi blogai. Tai dar vienas netiesioginis patvirtinimas, kad jų padėtis yra bloga.

Visas šis konstruktyvizmas, visi šie bandymai derėtis, vizitai ir t. t. yra aštrus blogos savijautos ženklas", - sakė karinis ekspertas ir pridūrė, kad kai kurie Vakarų lyderiai yra pasiryžę "užbaigti Putino režimą, nes šiam nusikaltimui nėra senaties termino ir atleidimo".

"Rusijos kariuomenė turi būti nugalėta, režimas turi būti nugalėtas, o jo gebėjimas jėga kenkti savo kaimynams, jėga diktuoti savo politiką turi būti sužlugdytas.

Jie užima tą pačią poziciją kaip ir amerikiečiai, britai, Baltijos šalys, Lenkija, Kanada, na, ir apskritai visi pažangūs žmonės Žemėje", - apibendrino A. Arestovičius.

Archyvų nuotr.

 

Putinas aprėkė Rusijos generolus

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder