Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Taip naiviai surezisuotas chaosas. Misku, pastatu padegimai. Jau kiek pagauta padegeju rusijoje, turkijoje.. "Delta virusas" skirtas nuslepti ir pateisinti vakcinuotu zmoniu mirtis. Vakcinos zudo ir tai faktas. Vakcinos nuo nieko neapsaugo!! Visas shitas cirkas su oru kaita harp technologiju pagalba. Sena rokfeleriu tradicija, sukurk problema ir spresk ja kaip tau reikia. Pasauli valdo beprociai, nes zmones miega.
Melas ant melo, 2021-08-03 09:13
Pirmiausia masiskai naikinami miskai, jau tuoj paprastos kurapkos bus irasytos i raudonaja knyga. O zmonija turi unikalu sugebejima prisitaikyti prie salygu ir nors senai esam naikinami, prisejo dar naudoti toki drastusja buda, kaip pandemija. Musulmonus irgi labai sunku naikinti, jie daug istvermingesni, todel juos reikia integruoti i bendraja visuomene ir asimiliuoti. O tikroji naikinimo priezastis, tai, kad kuo daugiau zmoniu, tuo sunkiau juos valdyti, tenka pasitelkti visokio plauko " moksla".
Taigi, 2021-08-03 09:07
Jai norėtų išnaikinti tai ir be vakcinų išnaikintu. Daugybe būdu kaip tyliai ramiai žmogui įbrukti priedą kuris sunaikina tavo gyvenimą. Ir net nesužynotumet jai tikrai naikintu žmonyja. Prisikabino te prie vakcinos. Kai naujas šnapsas ar vynas į parduotuvę pakliūna tai visi bėga ragauti ir net negalvoja kad ten tas pats nuodas paslėptas. Taigi nauja rūšys reik paragauti. O ryt suprasim pagal galvos skausmą, buvo geras ar blogas. 🤣
Svečias, 2021-08-01 20:02
Kaip bebūtu gaila,bet ateities pasaulyje vietos yra mažiau, nei vienam iš dešimties ! Žmonija išsigimė,nes neišlaikė doros egzamino.Dabar vyksta lentos nuvalymo procesas kuris be sentimentų nutrins kas nereikalinga ir paliks ŽMOGAUS pavidalą turinčius:gebančius atjausti,klausyti,suprasti,sugyventi simbiozėje su Gyvaja Gamta ir tai perduodantis savo ainiams. DI sistema ir jai oponuojanti HOMO SAPIENS likučiai. P.S. Visi scenarijai,"ko gero", seniai parašyti ir vykdomi kablelio ir taško tikslumu. Kas paneiks,kad tai vyksta ,ne be pirma kartą? Nuslėpti praaeities faktai labai jau " užsispyrę" o ko vertas ,šis pasakymas?-...Kas valdo praeitį, tas valdo ateitį,. . ir ši informacija geba pažaboti, bet ką pasaulyje,net ir Gamtą,. ji tampa valdomų procesų įrankiu. Rūškani ateities įvykiai, tai tik patvirtins. Beja,-KAI KAM!,. šis realybės šou(ON LINE) dabar ir ateityje tapo(s) laisvalaikio praleidimo variantu iš sukurtų galimų frykinų kibernetinių žaidimų-simuliatorių. Vaduokitės žmonės iš iliuzijų!!!
girinis, 2021-07-30 23:06
BRANGIEJI, jei iki siol abejojau skiepytis ar ne, tai dabar, kai akis pramerkiu ir uzmerkiu girdedama tik gasdinimus, visus imanomus grasinimus, as pradedu mastyti ir klausiu saves kas planetoje nutiko, kad sitaip pradejo rupintis zmonijos islikimu ir sveikata.Susimastau ir randu, kaip ir daugelis protaujanciu zmoniu, atsakyma. Zmonija siekiama sunaikinti, nes vakcina tinkama visiems be isimties, ko niekada anksciau nebuvo, o tai reiskia kad zaidziami zaidimai sunaikinimo link. Kam reikalingi seni ir ligoti zmones, reikia isnaikinti. Jau apie 5 metai kai gydytoja pasiekt vis sunkiau, gydymas tik simbolinis, o dabar nesiskiepysi visai nebegydys ir busi bedarbiu is tavo bukumo nesiskiepyti visais imanomais budais tyciojamasi. Kyla klausimas kodel vos nepilnai paskiepytose valstybese kyla vis naujos rusies virusas, daugybei mirstanciu zmoniu jei jie buvo skiepyti ir mire paastrejus letinems ligoms ivardinama kad taip turejo buti, skiepas nepagreitino mirties, nors iki skiepu zmogus jautesi ilga laika gerai. Kai reikalavimai skiepytis tokio lygio prievartiniai, persasi isvada kad cia kazkas netaip. Idomiausia tai virusai be galo keicia savo pavadinima, panasu kad niekada galo nebus, badytis begalybe kartu ir darosi panasu kad virusa daugina paskiepytieji, nes juo daugiau skiepijama, tuo daugiau serganciu ir pakartotinai serganciu po skiepu. ZMONES BEGA SKIEPYTIS NES BIJO LIKTI BE PASTOGES IR BE DUONOS KASNIO, NORS PATYS DREBA KAS LAUKIA ATEITYJE, KAS BUS SU SVEIKATA. Kur mes einame ir ko siekiame tokia prievarta, kas gali atsakyti ? Kad rupi zmonijos sveikata niekas neirodys, nes gydymui keliai kasdien uzsidaro, o dabar net konsultaciai neskiepytas nepapulsi, tampi baisesniu uz raupsuotaji ka bekalbeti apie gydyma.
ILONA, 2021-07-30 20:53
Senai numatyta kad is 10 turi likt tik 1, ir juo noreciau buti as. o jus visi eikit skiepytis, butinai paskiepykit tuos kurie nieko nedirba, t.y. policininkai, gaisrininkai, gamtosaugininkai, muitininkai, sodros, darbo birzos, savivaldybiu, seniuniju darbuotojai, ir medikus butinai, jie daugiau nugydo nei pagydo. O milijardieriams aptarnauti uzteks ir 10procentu zmonijos populiacijos, visi kiti i sk. punkta.
Tik vienas., 2021-07-30 18:34
Tai tik patvirtina gandus.kad reik mazint zmoniu kieki zemeje.nes tada viskas stos ii savo vezas.ar tai skiepu pagalba ar tai. Kitokiom priemonem.ce tik mano pamastimas.neisizeiskit suskiepiti
As, 2021-07-30 03:38
Jo jo reik skubiai gentvilo mokesciu... Jus ten rukot ar jums sumoka uz sitas rasliavas?
Fx, 2021-07-28 20:49

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.