Putinas "vengė" meilužės ir "nebuvo pasirengęs būti tėvu" po žinios apie Alinos nėštumą

Vladimiras Putinas vengė savo besilaukiančios mylimosios po to, kai praėjusią savaitę pasirodė žinia apie jos nėštumą, tvirtina Rusijos šaltinis,- paskelbė mirror.co.uk

Išgirdęs šią žinią despotas esą atrodė "prislėgtas", sakoma žinutėje "Telegram" kanale, kurį, kaip įtariama, valdo užsienio Rusijos žvalgybos agentas.

Teigiama, kad tironas su 39 metų olimpinio aukso medalio laimėtoja gimnaste Alina Kabajeva turi mažiausiai du vaikus, o praėjusią savaitę pasirodė pranešimų, kad ji laukiasi dar vieno.

Vakarų valstybės anksčiau šį mėnesį paskelbė sankcijas V. Putino artimiausiems ir artimiausiems žmonėms.

Tačiau tai Rusijos prezidentui nepadarė jokios įtakos - jis žinią apie sankcijas priėmė "ramiai".

Archyvų nuotr.

Tiek Alina, tiek buvusi V. Putino žmona Liudmila Očeretnaja tapo taikiniais, siekiant atimti iš V. Putino turtą, kuris esą yra saugomas tarp jo artimiausių žmonių.

Archyvų nuotr.

V. Putinui "nerūpi" buvusi žmona Liudmila Očeretnaja, tvirtina kanalas

Bendrojoje SVR telegramoje paskelbtame pranešime rašoma: "Jam nerūpi buvusi žmona, jis jau seniai jai abejingas, o prezidento santykius su Alina Kabajeva pastaruoju metu sunku pavadinti tobulais, ir tai nepaisant neseniai pasirodžiusios žinios apie Alinos nėštumą.

"Putinas aiškiai nesiruošė vėl tapti tėvu, o neplanuotas Kabajevos nėštumas jį labiau glumino nei džiugino.

"Sužinojęs, kad turės dar vieną vaiką, jis praktiškai nebendravo su Alina, vengė susitikimų ir bendro laiko praleidimo, teisindamasis prarastu domėjimusi valstybės reikalais.

"Apskritai giminės ir artimieji nuo pat karo pradžios didžiąja dalimi apsunkina Putiną ir sukelia jam nereikalingų rūpesčių bei nepatogumų, pradedant vyresniąja dukra Marija Voroncova, kuri pačiame karo įkarštyje paprašė tėvo suteikti jai galimybę atšvęsti gimtadienį naujo draugo draugijoje ant įlankos kranto draugiškoje šalyje, ir baigiant neplanuotu jo sugyventinės Alinos Kabajevos nėštumu, su kuria, beje, Putinas susituokė gana seniai."

Dvi suaugusios Vladimiro Putino dukterys yra viena iš akyliausiai saugomų Kremliaus paslapčių, o jo anūkai - dar didesnė paslaptis.

Per daugelį metų Rusijos lyderis davė tūkstančius interviu, tačiau viename iš jų, duotame 2017 m. vasarą, buvo žadama suteikti "neprilygstamą prieigą" prie žmogaus, kuris jame apibūdinamas kaip prieštaringiausias, pavojingiausias, galingiausias ir įtakingiausias žmogus pasaulyje.

Oliverio Stouno (Oliver Stone) interviu per televiziją buvo transliuojami JAV per keturias naktis ir, nors vengė kai kurių keblesnių klausimų, atrodė, kad sveikas ir linksmas Putinas atvirai kalbėjo Kremliaus viduje.

Viename tiesioginiame klausime O. Stone'as klausia: "Ar jau esate senelis?" Putinas atsako "taip" ir linkteli galva, tada jo klausiama, ar jis yra geras senelis ir ar žaidžia su jais sode

V. Putinas atsako: "Labai retai".

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder