Kim Jong Unas

Telefonų policija ir skyrybų draudimas: nauji drakoniški Kim Jong Uno įstatymai

(1)

Šiaurės Korėjos despotiškasis lyderis Kim Jong-unas priėmė keletą naujų „drakoniškų“ įstatymų, kuriais siekiama pašalinti Vakarų įtaką uždaroje šalyje. Apie tai praneša laikraštis „Daily Star“.

Pavyzdžiui, įvestos dvi svarbios naujos taisyklės: pirmoji - priversti naują mobiliuosius telefonus tikrinančių policininkų armiją stabdyti ir tikrinti visų sutiktų jaunuolių telefonus, kad įsitikintų, jog jie neturi Pietų Korėjos įtakos.

Jei jie pagaunami, siunčiami į „priverstinio darbo stovyklą“.

Antroji taisyklė - skyrybų draudimas.

Apie pirmąjį įstatymą „Daily NK“ kalbėjęs šaltinis sakė: Šiaurės korėjiečiai turėjo iškęsti svaiginamai daug paskaitų apie „Pchenjano kultūros kalbos“ išsaugojimą. [standartinis Šiaurės Korėjos dialektas] ir atsisakyti vartoti „marionečių“ kalbą. [Pietų Korėjoje], o šio mėnesio pradžioje dar viena paskaitų serija buvo surengta visose visuomeninėse organizacijose.

Visi, kurie atkreipia stebėtojų dėmesį, iš karto siunčiami į darbo stovyklą ir verčiami dirbti įvairiausius sunkius darbus.

Jaunuoliai mano, kad dabartiniai gatvės patikrinimai yra blogesni už viską, ką jie yra matę filmuose apie Japonijos kolonijinį laikotarpį.

Jie daugiausia vykdomi Džondžine, tačiau tikimasi, kad, jei pasiteisins, bus vykdomi ir kituose miestuose.“

Ekrano nuotr.
Kim Jong-unas 

Kalbant apie antrąją taisyklę, kitas šaltinis NK sakė, kad dabar vadovybė žengė dar toliau ir stigmatizavo išsiskyrusias poras kaip „socialinę problemą“ bei apkaltino jas „vaikų diskriminavimu“ - ir tikisi, kad naujasis įstatymas „sukels revoliuciją“ šeimos dinamikoje šalyje.

„Išsiskyrę žmonės stigmatizuojami kaip nenormalūs žmonės, kurie elgiasi apgailėtinai ir atsilikėliškai, ko neturėtų būti socialistinėje visuomenėje.

Partija laikosi tvirtos pozicijos, kad revoliucija šeimoje prilygsta revoliucijai visuomenėje, o šeimos narių tobulėjimas prilygsta visuomenės narių tobulėjimui.

Todėl išsiskyrę pareigūnai laikomi tais, kurie nesugebėjo įvykdyti revoliucijos savo šeimose ir dažnai negali būti paaukštinti ar užimti svarbių pareigų", - sakoma pranešime.

Tačiau bausmė už naujojo skyrybų įstatymo pažeidimą dar nežinoma.

Priminsime, anksčiau vienas pabėgėlis iš KLDR sakė, kad Kim Jong-unas kasmet atrenka 25 nekaltas mergeles „malonumų būriui“.

Moterys atrenkamos pagal jų išvaizdą ir politinį lojalumą, o paskui atliekama medicininė apžiūra nekaltybei patvirtinti.

Ekrano nuotr.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder