Velso princesė Catherine pirmą kartą po vėžio diagnozės pasirodė viešumoje

(1)

Velso princesė Catherine šeštadienį, pirmą kartą po vėžio diagnozės, nedrąsiai grįžo į viešąjį gyvenimą ir dalyvavo kariniame parade „Trooping the Colour“ centriniame Londone, skirtame oficialiam Didžiosios Britanijos karaliaus Karolio III gimtadieniui paminėti.

Kasmetinės šventės pradžioje Kate, kaip ją daugelis vadina, pasipuošusi balta suknele ir skrybėlaite kartu su visais trimis vaikais važiavo karieta, o po to išlipo iš jos ir stebėjo renginį iš apžvalgos aikštelės.

Tai įvyko praėjus beveik trims mėnesiams po to, kai būsimoji karalienė atskleidė, kad jai taikomas chemoterapinis gydymas. 42 metų princesė nebuvo matoma viešuose renginiuose nuo praėjusių metų Kalėdų dienos pamaldų.

Penktadienio vakarą socialinėje žiniasklaidoje paskelbtame ilgame įraše Kate teigė, kad jos gydymas, kuris turėtų trukti dar kelis mėnesius, „daro didelę pažangą“, tačiau ji „dar neišsikapstė“.

Kadangi princesė Kate yra viena iš labiausiai fotografuojamų moterų pasaulyje, jos ilgas nesirodymas viešumoje paskatino spėliones, ypač internete, apie jos sveikatą ir buvimo vietą.

Emocionalus jos pranešimas, kad serga vėžiu, pasirodė praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai buvo atskleista, kad ši liga diagnozuota ir jos uošviui karaliui Karoliui III. Nė vienas iš jų neatskleidė, kokio tipo vėžiu serga.

75 metų karaliui Karoliui III balandį buvo leista sugrįžti į valstybines pareigas, kai gydytojai pareiškė, kad juos „labai nudžiugino“ jo pažanga.

Pirmasis jo įsipareigojimas buvo susitikimas su Londono vėžio gydymo centro darbuotojais ir pacientais. Anksčiau šį mėnesį jis dalyvavo šiaurės Prancūzijoje vykusiuose išsilaipinimo Normandijoje (D dienos) 80-ųjų metinių minėjimo renginiuose.

Tačiau, kitaip nei ankstesniais metais, kai per „Trooping the Colour“ ceremoniją jis inspektuodavo karius ant žirgo, šiemet Karolis tai darė iš karietos, pasipuošęs visomis karinėmis regalijomis, kartu su karaliene Kamila.

Jo vyresnysis sūnus ir sosto paveldėtojas 41 metų Williamas jojo ant žirgo, taip pat vilkėdamas karinę uniformą.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder