A lygos bilieto medžioklė baigta

Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkams nepavyko iškovoti tiesioginio bilieto į Lietuvos aukščiausiąją futbolo - A lygą. Valdo Trakio auklėtiniai ir Telšiuose patyrė pralaimėjimą prieš Telšių „Džiugą“. Tiesa, šįkart komandas skyrė vos 1 įvartis - 1:0.

Priminsime, kad pirmąsias pereinamąsias rungtynes dėl patekimo į A lygą neptūniečiai Klaipėdoje pralaimėjo net 0:4. Taigi bendras dviejų rungtynių rezultatas - 0:5.

„Mūsų komanda dėl surinktų kortelių negalėjo žaisti visos sudėties. Buvo sudėtinga priešintis Telšių “Džiugui„ - A lygos komanda, kiti greičiai... Telšiuose jau suteikėme progą visiems pasireikšti. Įdomu patiems būtų pamatyti, jei būtume galėje žaisti visos sudėties, bet jau yra, kaip yra. Baigėme šias varžybas, nepavyko, ruošiamės kitam sezonui“, - sakė „Neptūno“ futbolo komandos sporto direktorius Kęstutis Ivaškevičius.

Priminsime, kad „Neptūnas“ šį sezoną iškovojo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos sidabro medalius ir antrosios vietos taurę bei kurį laiką nežaidė, tiesiog laukė savo varžovų. Tas laukimas ir pertrauka be rungtynių taip pat klaipėdiečiams buvo ne į naudą.

„Neptūnas“ LFF I lygos pirmenybėse kovėsi puikiai: iškovojo 19 pergalių, 5 rungtynes sužaidė lygiosiomis ir patyrė vos 6 pralaimėjimus.

Surinkę 62 taškus, neptūniečiai nuo čempionų Alytaus „Dainavos“ futbolininkų atsiliko vos 5 taškais (67 taškai).

„Neptūno“ varžovas - Telšių „Džiugo“ klubas Lietuvos futbolo A lygoje liko priešpaskutinis (5 pergalės, 12 lygiųjų, 19 pralaimėjimų).

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder