Nedas Pacevičius

Alytaus „Wolves“ trenerių štabe Aurimą Jasilionį keičia Nedas Pacevičius

(3)

Savaitės pradžioje prie BC „Wolves“ komandos vairo stojęs treneris Kęstutis Kemzūra į savo trenerių štabą asistentu dirbti pakvietė Nedą Pacevičių. Sutartis su 28-erių metų krepšinio specialistu pasirašyta iki sezono pabaigos su galimybe ją pratęsti dar metams, rašoma pranešime žiniasklaidai.

N. Pacevičius sezoną pradėjo vyr. trenerio pareigose Surakartos „West Bandits“ komandoje, Indonezijos čempionate šiuo metu užimančioje 11-ą vietą.

Savo karjeros pradžioje ketverius metus nuo 2012 m. jis dirbo asistentu „Jonavos“ krepšinio klube.

Vėliau tris sezonus ją tęsė Alytaus „Dzūkijoje“ ir Kijevo „Budivelnyk“ klube, į kurį išvyko kartu su buvusiu dzūkų klubo strategu Valdemaru Chomičiumi, pažymima pranešime.

2020–2021 m. sezone N. Pacevičius persikėlė į Uteną ir „Juventus“ klube talkino treneriui Žydrūnui Urbonui, kuriam praėjusių metų čempionate pasitraukus iš užimamų pareigų, vadovavo komandai iki čempionato pabaigos.

Be N. Pacevičiaus trenerių štabe ir toliau ekipos krepšininku pasirengimu rūpinsis fizinio rengimo treneris Deividas Rinkevičius.

Ekipoje neliks su buvusiu vyriausiu komandos treneriu Rimu Kurtinaičiu į komandą atvykusio jo padėjėjo Aurimo Jasilionio. Su asistentu sutartis nutraukta abipusiu susitarimu.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder