GERIAUSIEJI. Įmonių „Apelsinas Cup“ 3x3 tinklinio turnyro nugalėtojai ir prizininkai. KBC nuotr.

Įmonių tinklinio turnyre - vienybės jausmas

Klaipėdos teniso arenoje, Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) įrengtame smėlio aikštyne, praskriejo dar vienas įmonių „Apelsinas Cup“ 3x3 tinklinio turnyras.

Šįkart varžėsi B lygio komandos.

Nugalėtojais tapo „Driutas MB“, antrąją vietą iškovojo „Ego Go“, trečiąją - „Aros Marine“.

Finalinis rudens-pavasario etapas vyks jau balandžio 26 dieną. Jo metu bus apdovanoti ne tik paskutinio etapo nugalėtojai, bet ir paskelbti viso sezono absoliutūs nugalėtojai.

Klaipėdos pliažo tinklinio klubo vadovai Inga ir Andrius Dumbauskai panašius turnyrus organizuoja nuolat ir pabrėžia, jog svarbu žmonėms judėti, sportuoti ir drauge linksmai leisti laiką.

„Pasportuojame ir pasilinksminame. Propaguojame sveiką gyvenimo būdą“, - sakė organizatoriai.

Jie pasidžiaugė, kad „Apelsinas Cup“ 3x3 įmonių turnyras auga ir tampa vis populiaresnis - įsilieja vis naujų komandų, tad nuspręsta atskirai organizuoti A ir B lygio turnyrus.

„Tai tampa savotišku laisvalaikio praleidimo būdu. Kuo mūsų daugiau, tuo visiems įdomiau ir smagiau. Sveika konkurencija - tik į naudą. Sportuoti ir varžytis pasirenkame patogų laiką po darbų, kad galėtų įsijungti kuo daugiau komandų. Tokie turnyrai kolektyvus suartina, įskiepija vienybės jausmą ir motyvuoja naujoms veikloms ir iššūkiams“, - pasakojo turnyro organizatoriai.

TIKSLAS. Turnyrų organizatoriai pabrėžia, jog žmonėms svarbu judėti, sportuoti ir drauge linksmai leisti laiką. KBC nuotr.
TIKSLAS. Turnyrų organizatoriai pabrėžia, jog žmonėms svarbu judėti, sportuoti ir drauge linksmai leisti laiką. KBC nuotr.

 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder