Klaipėdos jaunieji sunkiaatlečiai - šalies lyderiai (1)

Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro jaunieji sunkiaatlečiai neturėjo lygių Marijampolėje vykusiame Lietuvos sunkiosios atletikos jaunių (iki 15 metų) čempionate - į Klaipėdą parvežta nugalėtojų taurė. Iš viso klaipėdiečiai iškovojo 7 medalius.

Čempionu tapo Deividas Malvicas ir bronzos medaliais pasipuošė net penki mūsų miesto atstovai - Sajanas Potapenka, Matas Virkovas, Naglis Marčiulaitis, Rokas Mieliauskas ir Gustas Remėza.

Klaipėdos komanda bendroje tarp 15 komandų bendroje įskaitoje, surinkusi 292 taškus, užėmė pirmąją vietą. Antri su 291 tašku liko telšiškiai, treti - marijampoliečiai - 261.

Deividas Malvicas

ČEMPIONAS. Deividas Malvicas tapo svorio iki 81 kg kategorijos čempionu.

„Džiugu, kad auga perspektyvi jaunuolių karta - po kelerių metų pertraukos Klaipėdos komanda vėl yra pirma. Tai suteikia daug ateities vilčių. Dirbame, ieškome perliukų, kurie ateityje galėtų garsinti Klaipėdos vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje ar net pasaulyje“, - sakė Lietuvos sunkiosios atletikos rinktinės ir Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro treneris Vincas Šlevinskis.

Klaipėdos komandą šioms varžyboms ruošė „Viesulo“ sporto centro trenerių brigada: Algimantas Trajanauskas, Mantas Švirblys, Regimantas Norvilas ir V. Šlevinskis.

APDOVANOJIMAS. Ant pirmojo prizininkų pakylos laiptelio su nugalėtojų taure stovi klaipėdietis Vincas Šlevinskis.

Raktažodžiai
Visada išeina straipsnis, kad čempionai, po kiek laiko, kad diskvuolifikuoti dėl dopingo. :)
Vysniukas, 2021-04-27 08:48
Sidebar placeholder